Kalendarz imprez portalu TreningBiegacza.pl

Biegacze! Od kilku dni do waszej dyspozycji jest nowy kalendarz imprez biegowych w Polsce. Taką funkcjonalność wprowadził serwis TreningBiegacza.pl. Znajdziecie w nim informacje o zbliżających się biegach, a także tych niedawno zorganizowanych.

Biegowe ciekawostki, porady i newsy. Śled ź nas na Facebooku i Twitterze  @PolskaBiega

Funkcjonalności, jakie zastosowano pozwalają w łatwy sposób odnaleźć informacje, na których najbardziej nam zależy. Tabelę z biegami można sortować po nazwie, dacie lub miejscu rozgrywania biegu. Wyszukiwanie zaawansowane pozwala na filtrowanie imprez pod kątem miejsca, czasu, typu biegu, atestacji trasy. Można także wyszukiwać tylko zakończone wydarzenia.

W widoku biegu znajdziesz szczegółowe informacje o imprezie, a także całą gamę funkcjonalności:

- godzinę i miejsce biegu,

- mapę z zaznaczonym miejscem startu,

- szczegółowe informacje na temat biegu oraz biegów powiązanych,

- opis biegu oraz dostęp do regulaminu i wyników (w przypadku imprez zakończonych),

- kontakt do organizatora,

- możliwość komentowania wydarzenia dla osób zalogowanych,

- możliwość zadeklarowania chęci wzięcia udziału w biegu - dzięki temu bieg będzie widoczny na liście w Panelu Użytkownika, a ty zostaniesz powiadomiony mailowo, o zbliżającej się imprezie na 3 miesiące, miesiąc, dwa tygodnie przed startem biegu,

- możliwość wglądu w liczbę osób, które wezmą udział w biegu.

www.treningbiegacza.pl

Panel użytkownika to dodatek, który nie jest nowością na portalu TreningBiegacza.pl, ale jest on stale rozwijany i uzupełniany o nowe funkcjonalności. Aby się do niego dostać należy się zalogować. Po przejściu do strefy Moje imprezy biegowe waszym oczom ukazuje się:

- lista wszystkich imprez, w których bierzecie lub braliście udział,

- możliwość szybkiego dostępu do informacji na temat biegu,

- możliwość filtrowania oraz sortowania wydarzeń - podobnie jak na liście wszystkich biegów.

Niezależnie od tego, czy jesteś organizatorem biegu czy fanem i uczestnikiem biegów możesz współtworzyć kalendarz TreninguBiegacza.pl. Organizatorzy imprez po założeniu konta mogą sami dodawać biegi i nimi zarządzać. Z kolei zawodnicy mogą zgłaszać propozycje imprez, jakie według nich powinny znaleźć się w kalendarzu.

Dodatkową funkcją kalendarza jest logowanie przez Facebook'a.