Skorzystaj z podstawowej opłaty startowej 9. PZU Półmaratonu Warszawskiego!

Do rozpoczęcia kalendarzowej wiosny, której aura sprzyja bieganiu pozostały 32 dni, a do rozpoczęcia wiosennego święta entuzjastów biegania - 9. PZU Półmaratonu Warszawskiego - tylko 42 dni. Wszystkie osoby, które zarejestrują swój udział w 9. PZU Półmaratonie Warszawskim do 28 lutego mogą liczyć na najniższą opłatę startową.

Na liście 9. PZU Półmaratonu Warszawskiego jest już ponad 12 tysięcy nazwisk. Liczba zawodników na pewno wzrośnie. Wszystkich, którzy jeszcze rozważają start w tegorocznej edycji zawodów informujemy, że warto zapisać się już teraz! Tylko do końca lutego można skorzystać z najniższej opłaty startowej, która wynosi 80 zł. Następnie opłata wzrośnie i będzie wynosić 120 PLN.

Organizator przygotował również specjalne zniżki: - Osoby urodzone 1949 roku lub wcześniej mogą liczyć na 50% zniżkę przy dokonaniu opłaty startowej do dnia 28 lutego 2014r. - Posiadacze Karty Prenumeratora magazynu BIEGANIE przy dokonaniu opłaty za udział w biegu do końca lutego otrzymają zniżkę 15%. Warto pamiętać, że Karta Prenumeratora musi być ważna w okresie od dnia dokonania opłaty do dnia rozgrywania zawodów włącznie.

Zgłoszenia przyjmowane są: poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej  www.polmaratonwarszawski.com (tutaj również szczegóły dotyczące konta bankowego Fundacji "Maraton Warszawski"). Swój udział możemy również potwierdzić listownie na kartach zgłoszenia 9. PZU Półmaratonu Warszawskiego na adres: ul. Prof. K. Dąbrowskiego 14B, 05-077 Warszawa. Opłatę startową należy wnieść przelewem lub za pośrednictwem systemu Polcard (płatność kartą), ale nie później niż do 28 lutego i 26 marca.

Nie zwlekaj i stań na starcie 9. PZU Półmaratonu Warszawskiego!