ColorFun5km. Najbardziej kolorowa impreza w stolicy!

Miks kolorów, muzyki i biegania nie na czas, a dla przyjemności. Tak będzie wyglądał Prze_bieg ColorFun5km, czyli pierwsze takie wydarzenie w Polsce. Start o godz. 10 już w najbliższą niedzielę.

Tysiące uczestników wystartuje spod Stadionu Narodowego na trasę przebiegającą ulicami Warszawy. Po drodze będą obsypywani kolorowym proszkiem, który stanowi nawiązanie do Holi, czyli hinduistycznego święta radości i wiosny zwanego również Festiwalem Kolorów. - Uczestników zachęcamy do zakładania białych strojów, mogą być nawet suknie ślubne. Kitle lekarskie też będą mile widziane - mówi Paweł Świerżewski z Fundacji Color Me PL, która jest organizatorem imprezy.

W ramach udziału w ColorFun5km Warszawa 2013 uczestnicy otrzymają m.in. vouchery o wartości 100 zł na sprzęt firmy Puma i opaskę pamiątkową na mecie. Oprawę muzyczną zapewni Tour Bus Red Bull.

Opłata startowa wynosi 65 zł, a dla dzieci (w wieku 7-16) - 32,50 zł. Osoby niepełnosprawne płacą symboliczną złotówkę. Zapisy prowadzone są na stronie: www.colorfun.pl

ColorRun

Start biegu oraz meta zlokalizowane zostaną przy Stadionie Narodowym, a na jego terenie powstanie miasteczko ColorFun5km Warszawa z licznymi atrakcjami. Ciekawie zapowiada się strefa kulinarna oparta na warszawskim "street foodzie". Kolorowy bieg na 5 km będzie przebiegał przez: Wybrzeże Szczecińskie, Most Świętokrzyski oraz tereny wokół stadionu. Na trasie powstaną m.in. strefy koloru i muzyki. Dystans będzie można pokonać biegiem, truchtem lub spacerem.

Partnerami imprezy są: PL2012+, operator Stadionu Narodowego w Warszawie, PUMA Polska, Red Bull Tour Bus, Pure JATOMI Fitness, Medicover oraz Rossmann.

Więcej szczegółów na www.colorfun.pl