Bieg dla Kobiet. NIE dla raka piersi!

W niedziele 29 września w samo południe we Wrocławiu odbędzie się pierwszy "Bieg dla Kobiet". Impreza zorganizowana specjalnie dla wrocławianek i wszystkich zainteresowanych zdrowym trybem życia kobiet. Bieg połączony jest z akcją społeczną profilaktyki raka piersi.

Bieg dla Kobiet to zupełnie nowe wydarzenie w kalendarzu imprez sportowych we Wrocławiu. Ideą biegu jest promowanie aktywności fizycznej wśród kobiet w każdym wieku oraz wspierania profilaktyki raka piersi. Organizatorem biegu jest fundacja Everest wraz ze wsparciem stowarzyszenia Amazonek Femina-Fenix.

Panie będą miały do przebiegnięcia dystans 5,2 km. Na starcie pojawią się doświadczone i całkowicie początkujące biegaczki. Dystans jest na tyle krótki, że będzie go można przetruchtać lub nawet szybkim tempem przemaszerować.

Zapisy: obowiązuje limit startujących. Każda uczestniczka dostanie koszulkę techniczną numer startowy,  napój i upominki od sponsorów i partnerów imprezy.

Start biegu: niedziela 29.09, godzina 12:00 na polanie przy wzgórzu Parku Grabiszyńskiego. Wydarzenia towarzyszące trwać będą od godz. 10 do 15:00.

Więcej na: biegdlakobiet.pl

biegdlakobiet.pl