Biegowy przewodnik po Powstańczej Warszawie

Wyobraź sobie, że biegniesz Bieg Powstania Warszawskiego i przez całą trasę towarzyszy Ci przewodnik i osobisty trener w jeden osobie. Co Ty na to? Specjalnie dla uczestników Biegu Powstania stworzyliśmy biegowe audioprzewodniki, dzięki którym możesz poznać historię Powstańczej Warszawy podczas biegu. Pobierz je z naszej strony za darmo!

POBIERZ DARMOWY AUDIOPRZEWODNIK na XXIII Bieg Powstania Warszawskiego

Specjalnie na Bieg Powstania Warszawskiego, we współpracy z serwisem Tuba FM oraz firmą Jiwok , stworzyliśmy wyjątkową aplikację dla wszystkich zawodników. Jest to muzyczny audioprzewodnik! Można z nim pobiec zarówno w dniu startu, jak i treningowo, robiąc rekonesans po trasie XXIII Biegu Powstania Warszawskiego.

Ideą przedsięwzięcia było połączenie wyzwania sportowego, jakim są biegi na 5 lub 10km z edukacją historyczną. To wyjątkowe dopełnienie treningów, organizowanych przez WOSiR i Muzeum Powstania Warszawskiego (piszemy o nich TUTAJ ).

Dla tych wszystkich, którzy: - nie mogą lub nie chcą uczestniczyć w grupowych treningach historycznych - chcą pobiec bez przystanków, w swoim tempie - chcą dowiedzieć się więcej o historii Powstania Warszawskiego - lubią biegać z muzyką, dla nich właśnie powstał audiotrener-przewodnik po trasie XXIII Biegu Powstania Warszawskiego .

Nagranie zawiera:

- informacje i ciekawostki o mijanych miejscach na trasie, związanych z historią Powstania Warszawskiego;

- informacje organizacyjne na temat biegu (np. o zbliżających się punktach odżywania, ostrych zakrętach, podbiegach, itp.);

- porady trenerskie związane z biegiem (np. dotyczące pracy nóg, oddechu, rozłożenia sił);

- specjalnie wyselekcjonowaną muzykę, dostosowaną do tempa biegu.

Dodatkowo do sportowej walki będzie Cię zagrzewać Michał Pol, dziennikarz sportowy od lat wpierający inicjatywy Muzeum Powstania Warszawskiego. On również wziął udział w nagraniu.

W tym roku zainteresowanie imprezą jest rekordowe. Limit 7000 miejsc został wyczerpany już w drugim dniu zapisów! Chcemy by każdy uczestnik miał szanse dowiedzieć się więcej o losach Powstańców. Nasza wiedza i pamięć o tym, co 69 lat temu działo się  na ulicach, którymi będziemy biec jest również przejawem szacunku dla tego poświęcenia i bohaterskiej walki Powstańców.

POBIERZ DARMOWY AUDIOPRZEWODNIK na XXIII Bieg Powstania Warszawskiego