Sztafeta 5x5 - przeniesiona na 29 czerwca

Sztafeta 5x5 - którą przełożono z powodu złych warunków atmosferycznych, odbędzie się 29 czerwca o godzinie 12 na terenie Stadionu Narodowego w Warszawie. Sztafeta 5x5 łączy w sobie sportową rywalizację i rodzinną atmosferę. To zawody dla pięcioosobowych zespołów, z których każdy uczestnik ma do pokonania dystans 5 km.

Udział w Sztafecie 5x5 to integrująca zabawa w gronie rodziny i znajomych oraz szansa na wspólną mobilizację. Każdy będzie mógł się poczuć częścią zespołu i każdy będzie tak samo odpowiedzialny za ostateczny wynik.

Sztafeta 5x5Sztafeta 5x5 Fot. materiały organizatorów Fot. materiały organizatorów

Biuro zawodów

Pakiety startowe Sztafety 5×5 zawierające m.in. numery będzie można odebrać wyłącznie w dniu biegu, 29 czerwca, w godz. 10:00-11:30, w biurze zawodów zlokalizowanym na terenie Stadionu Narodowego. Osoba odbierająca numery startowe sztafety (kapitan lub osoba upoważniona przez niego na piśmie) musi posiadać dowód osobisty lub paszport służący do kontroli daty urodzenia oraz dowód wniesienia opłaty startowej za udział zespołu w Sztafecie 5x5, jak również wydrukowane ze strony www.polmaratonwarszawski.pl i podpisane przez wszystkich członków sztafety oświadczenia.

Pakiety startowe

numery startowe, agrafki i koszulki pamiątkowe (bawełniane). Każdy uczestnik, który ukończy bieg otrzymuje medal.

Zawodnik nie może startować na więcej niż jednej zmianie w jednej drużynie.

Sztafeta 5x5Sztafeta 5x5 Fot. materiały organizatorów Fot. materiały organizatorów

Więcej informacji na polmaratonwarszawski.pl