18 marca topimy Marzannę i biegniemy półmaraton w Krakowie

Wiosna zaczyna się dla krakowskich biegaczy 18 marca - z Błoń, z alei 3 Maja, ruszą w kierunku Mostu Zwierzynieckiego, Bulwarem Poleskim i Wołyńskim, przez Most Retmański, Bulwarem Podolskim, Kładką Bernatką, przez Bulwar Kurlandzki i Inflandzki, w kierunku Plant, Podzamcza, i obok Smoka Wawelskiego. O godzinie 10.40 odbędzie się pożegnanie zimy - symboliczne topienie Marzanny. O 11 - ruszamy do biegu!

W najbliższą niedzielę na Krakowskich Błoniach zgromadzą się biegacze, żeby pożegnać zimę topieniem Marzanny i powitać wiosnę - półmaratonem.

Jak się zapisać? Zapisy internetowe są już zamknięte, ale swój udział można zgłosić 17-18 marca w Biurze Zawodów, w budynku Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UJ przy ul. Piastowskiej 26. Organizator przewidział limit - 1500 uczestników.

Ile to kosztuje? 80 zł

Info: marzanna@dystans.krakow.pl

Zobacz którędy poprowadzi trasa:

Dołącz do nas na Facebooku.

poprzednie 1/7 następne Fot. Michał Sierszak / AG Wiosna zaczyna się dla krakowskich biegaczy 18 marca - z Błoń, z alei 3 Maja, ruszą w kierunku Mostu Zwierzynieckiego, Bulwarem Poleskim i Wołyńskim, przez Most Retmański, Bulwarem Podolskim, Kładką Bernatką, przez Bulwar Kurlandzki i Inflandzki, w kierunku Plant, Podzamcza, i obok Smoka Wawelskiego. O godzinie 10.40 odbędzie się pożegnanie zimy - symboliczne topienie Marzanny. O 11 - ruszamy do biegu!

Jak się zapisać? Swój udział można zgłosić do 14 marca, za pomocą formularza na stronie www.dystans.krakow.pl, lub w Biurze Zawodów 17-18 marca. Limit liczby uczestników - 1500.

Ile to kosztuje? Do 29 lutego 50 zł, Do 14 marca 60 zł 17-18 marca 80 zł

Info: marzanna@dystans.krakow.pl