Sprawdź gdzie pobiegać 15 sierpnia

Święto Wojska Polskiego, Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny, rocznica Cudu nad Wisłą, urodziny Jana Brzechwy, Napoleona Bonaparte - 15 sierpnia okazji do uczczenia jest tyle, że ciężko zliczyć. Masz już pomysł jak spędzić ten dzień? Sprawdź gdzie możesz pobiegać!

Gdynia

ENERGA XVII MARATON SOLIDARNOŚCI na 42,195 km

To już 17. edycja biegu ulicami Trójmiasta z metą na ulicy Długi Targ Starówce w Gdańsku. Start honorowy odbędzie się o godzinie 9.45 spod Pomnika Ofiar Grudnia, ostry - o godzinie 10 w Gdyni przy Al. Piłsudskiego obok Urzędu Miasta. Trasa posiada atest i będzie oznaczona co 5 km. Limit czasu - 5,5 godziny.

Info: tel. (58) 346-30-34, maratongdansk@home.pl www.maratongdansk.home.pl

Radzymin - Ossów

XX PÓŁMARATON ULICZNY CUD NAD WISŁĄ na 21,097 km 20. edycja Półmaratonu "Cud Nad Wisłą" wystartuje o godzinie 9.30 z placu Tadeusza Kościuszki w Radzyminie. Będzie kategoria dla żołnierzy, niepełnosprawnych na wózkach, dla niewidomych i biegających o kulach. Limit czasu wynosi 3 godziny, ale osoby, które wiedzą, że nie zmieszczą się w nim mogą wystartować o godz. 8.30. Muszą to zaznaczyć przy zapisach.

Kobylin

XX BIEG IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO na 15 km

Start o godzinie 10.30 ze stadionu w Kobylinie. Tutaj też będzie zlokalizowana meta. Zgłoszenia będą przyjmowane w dniu biegu. Przy okazji, o godzinie 10.40 odbędzie się też Mały Bieg im. Marszałka Józefa Piłsudskiego - dla dzieci i festyn.

Info: tel. (65) 548-24-01, um@kobylin.pl www.kobylin.pl

Oleśnica

I BIEG DO PANI FATIMSKIEJ na 10 km

Start do biegu odbędzie się o godzinie 14.15 przy ul. Ludwikowskiej 13 w Oleśnicy obok placu budowy Świątyni. Przy okazji odbędzie się również marsz nordic walking na dystansie 5 km i festyn. W biegu głównym będzie pobierana opłata startowa - zebrane pieniądze zostaną przekazane na budowę świątyni.

Brąchnowo gm. Łubianka

TOUR THE RUN ZIEMIA GOTYKU Etap IV na 21,097 km

Plakat propagandowyPlakat propagandowy Wikipedia Plakat propagandowy z 1920 roku

Jarocin k. Niska

BIEG ZWYCIĘSTWA NAD BOLSZEWIKAMI na 5 km

Start do biegu odbędzie się o godzinie 13.30 na drodze powiatowej Jarocin - Nalepy obok sceny plenerowej nad Gilówką. Zgłoszenia będą przyjmowane również w dniu biegu. Przy okazji odbędą się biegi dla dzieci i młodzieży.

Info: (15) 871-31-47

Dołącz do nas na Facebooku.