Pobiegnij z Yaredem Shegumo w 1. PZU Cracovia Półmaratonie Królewskim

26 października odbędzie się 1. PZU Cracovia Półmaraton Królewski. Biegacze wystartują o godz. 11.00 z Rynku Głównego. Wśród nich zobaczymy aktualnego wicemistrza Europy, reprezentanta Polski, Yareda Shegumo.
embed

Trasa

Uczestnicy pokonają 21 097,5 m podziwiając na trasie zabytki i malownicze uliczki Krakowa. Przebiegną między innymi obok Sukiennic, Kościoła Mariackiego, Wawelu, Skałki, Klasztoru ss. Norbertanek, a także przez Kładkę im. Ojca L. Bernatka.

Meta zlokalizowana zostanie przed Stadionem Miejskim im. Henryka Reymana.

Trasa 1. Cracovia Półmaraton KrólewskiTrasa 1. Cracovia Półmaraton Królewski materiały prasowe

Zmagania zawodników będzie można śledzić "na żywo" w Internecie. Do przeprowadzenia relacji zostanie użytych pięć kamer, w tym dwie mobilne z trasy biegu.

Dodatkowo, rywalizację biegaczy będzie można zobaczyć na dwóch telebimach znajdujących się na Rynku Głównym (na starcie półmaratonu) oraz przed Stadionem Miejskim im. Henryka Reymana (na mecie biegu).

Dostęp do obrazu w jakości HD będzie możliwy poprzez stronę internetową imprezy. Tam oraz na oficjalnym na fan page'u 1. PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego na Facebooku wkrótce pojawią się szczegóły na temat transmisji.

Zapisy na www.pzucracoviapolmaraton.pl.

Konkurs

Jeśli chcecie wystartować w 1. PZU Cracovia Półmaraton Królewski, możecie wygrać pakiet startowy w konkursie PolskaBiega.pl.

Wystarczy, że do 17 października na adres polskabiega@agora.pl wyślecie nam opis wymarzonego, królewskiego, biegowego pit-stopu.

Szczegóły znajdziecie na PolskaBiega.pl.