Weekend Polska Biega: odliczanie trwa

Na godziny do startu siódmego Weekendu Polska Biega (13-15 maja) na "polskobiegowej"  mapie widnieje już ponad 580  punktów. Trzymamy kciuki, żeby udało się pobić ubiegłoroczny rekord - 611 biegów i ponad 100 tysięcy uczestników!

Powtórzę się, ale w słusznej sprawie, więc warto - bieg zorganizować może każdy - przedstawiciel władz miast i gmin, szkół, klubów sportowych, domów dziecka, straży pożarnej, policji, firm, parafii, zakładów karnych, poprawczaków oraz po prostu amatorzy biegania.

W Weekendzie Polska Biega 2010 wzięły udział aż 102 tys. osób, które wystartowały w sumie w 611 biegach.

Wasze biegi wcale nie muszą być profesjonalnymi wyścigami z medalami, podium i eskortą policji. To może być radosna spokojna przebieżka w towarzystwie innych biegomaniaków czy zupełnych nowicjuszy. Zgłoście ją na www.polskabiega.pl , dajcie szansę tym, którzy szukają biegowego towarzystwa.

Biegaczu, biegaczko!

Nie planuj nic na weekend 13-15 maja. Zobacz na mapie biegów na www.polskabiega.pl , gdzie w twojej okolicy zaplanowane są zawody. W opisie biegu znajdziesz telefon i e-mail do koordynatora imprezy - jeśli masz pytania, kontaktuj się bezpośrednio z nimi. Uwaga! Niektórzy organizatorzy byli zmuszeni przesunąć bieg na wcześniejszy weekend - zwróć na to uwagę.

Dołącz do nas na Facebooku