Sochaczew ruszył Cooper

Niedługo po warszawskim teście Coopera na podobną akcję zdecydował się Klub Maratończyka ''Aktywni'' Sochaczew. Z tej okazji 14 listopada swoją kondycję sprawdziło ponad 100 osób.

Ktoś powie mało, organizatorzy mówią dużo. Planowali, że w ich akcji weźmie udział ok. 50 osób. Przy ulicy Olimpijskiej było dwa razy więcej - to sukces. Na dodatek wśród biegaczy nie byli tylko sochaczewianie, ale też goście z innych miast.

- Bardzo pozytywnie spędziłam  tę piękną niedzielę w rodzinnym gronie - mówi Agnieszka (na codzień księgowa), dla której był to debiut w imprezie biegowej. Dzielnie kibicując towarzyszyli jej mąż oraz synek. Startowały kluby sportowe oraz amatorzy, ojcowie z córkami, synowie z ojcami, a także para rewelacyjnie biegających bliźniaczek. Rozpiętość wiekowa duża - od kilku do sześćdziesięciu lat.

Sochaczewski Test CooperaSochaczewski Test Coopera Fot. Aktywni Sochaczew

Sochaczewski Test Coopera był imprezą bez wpisowego. Mimo tego każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal oraz certyfikat ukończenia testu. Swoją nagrodę otrzymali też organizatorzy - była nią była fantastyczna atmosfera i liczne pochwały ze strony jej uczestników.

''Sochaczewski Test Coopera - 4 Pory Roku'' - jak sama nazwa imprezy wskazuje to nie koniec. Drugi test - zimą. Organizatorzy planują go na luty. Wszystkie informacje na stronie www.aktywni.e-sochaczew.pl