Organizatorzy! Są już dyplomy do pobrania

Biegowe pospolite ruszenie już za dwa tygodnie: 7-9 maja. Jak co roku, mamy dla was dyplomy, które wystarczy wydrukować i wypełnić

To znakomita pamiątka dla uczestników waszego biegu i osób, które przyczyniły się do realizacji tej imprezy. Na każdym dyplomie jest miejsce na wpisanie waszej miejscowości, na imię i nazwisko obdarowywanego i na podpisy organizatorów. Mamy dla was siedem wzorów: - dyplom za zajęcie pierwszego miejsca - dyplom za zajęcie drugiego miejsca - dyplom za zajęcie trzeciego miejsca - dyplom dla najmłodszego uczestnika - dyplom dla najstarszego uczestnika - dyplom dla sponsora. Możecie też uhonorować kogoś za niekonwencjonalne cechy biegowe - tu przyda się - dyplom za "coś". Wzory dyplomów znajdziecie tutaj: * Dyplomy Stąd też możecie pobrać wzory oświadczeń, które można dać biegaczom do podpisu przed startem.

Drobiazgi uprzyjemniają życie. Dlatego oprócz dyplomów na www, w ''Gazecie'' 6 maja znajdziecie numery startowe Polska Biega. Jeśli macie pytania, piszcie lub dzwońcie. jesteśmy do waszej dyspzycji. Nasz e-mail: polskabiega@agora.pl, nr tel.: 022 555 42 88.

Przydatne linki: * Zarejestruj bieg * Gdzie pobiec? * Dyplomy * Poradnik organizatora * Regulamin