10. Weekend Polska Biega. Zobacz, co się działo! [ZDJĘCIA Z CAŁEJ POLSKI]

Pierwsze zawody w ramach 10. Weekendu Polska Biega odbyły się jeszcze w kwietniu. Kilkanaście imprez zaplanowano na pierwszą połowę maja. Jednak zdecydowanie najwięcej biegów - ponad 500 odbyło się w weekend 23-25 maja. Było radośnie. Było różnorodnie. Było wielopokoleniowo. Biegali wszyscy! Biegali wszędzie! W 10. Weekendzie Polska Biega wzięło udział już ponad 130 tys. osób, a przed nami jeszcze kilkadziesiąt imprez!

NARODOWY SPIS BIEGACZY 2014. KLIKNIJ I SPISZ SIĘ! KAŻDY BIEGACZ SIĘ LICZY!

Na bieżąco relacjonowaliśmy wydarzenia minionego weekendu w naszym serwisie i profilu na Facebooku. Podsumowania biegów są systematycznie zamieszczane przez organizatorów w zakładce Weekend Polska Biega pod opisem imprez.

Każdy z organizatorów to bohater. Dlaczego? Bo podjął się zadania zachęcenia innych do aktywnego spędzania czasu! Bo niejednokrotnie zamiast odpoczywać, poświęcał swój wolny czas na przygotowania i organizację imprezy w ramach Weekendu Polska Biega. Dziękujemy Wam za to, że chce Wam się chcieć! Jesteście wspaniali!

Ogromne brawa należą się także wszystkim uczestnikom. To Wy dodajecie organizatorom energii do działania! Mamy nadzieję, że bieganie na co dzień zagości w Waszych kalendarzach.

Tymczasem zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z całej Polski!

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.