Pokonaj z nami maraton!

Kolejny raz zapraszamy do "Gazetowej" drużyny na maraton. Na zgłoszenia czekamy jeszcze tylko dziś, w środę 29 czerwca do południa!

Zabieramy się do trenowania ochotników na maraton. W drużynach "Gazety" na Poznań Maratony w 2008, 2009 i 2010 r. przygotowało się już ponad sto osób. Niektórzy zarzucili bieganie, inni zostali zainfekowani, jak prof. Piotr Kacejko, który startuje nawet na 100 km czy Michał Bieliński, który organizuje teraz maraton w Koszalinie. Wszyscy wspominają tę przygodę jako coś, co zmieniło ich życie. Na lepsze.

Poznańskie 42,2 km jest wspaniałe, ale czas na dywersyfikację - dorzucamy drużyny na maratony w Warszawie i we Wrocławiu. Trzy zespoły po cztery osoby będą rywalizować o najlepszy czas (sumę czasów), co oczywiście traktujemy półserio, bo kto zaliczył maraton wie, że w takim biegu każdy ściga się wyłącznie z sobą samym.

Ogłaszamy nabór do trzech drużyn: - na Wrocław (11 września) szukamy 4 mężczyzn (wiek nie gra roli). Warunek: już biegasz, ale nigdy nie startowałeś w maratonie. - na Warszawę (25 września) wystawimy drużynę 4 kobiet. By wyrównać szanse z facetami, którzy są z natury bardziej wytrzymali, stawiamy warunek: masz ukończony przynajmniej jeden maraton. Dołożycie facetom? - na Poznań (16 października) - drużyna "Gazety" będzie wyjątkowa. Szukamy 4 biegaczy (w drużynie musi być co najmniej jedna kobieta), którzy wystartują z dziećmi w wózkach (tzw. joggerach). Jest trochę takich biegających rodziców, wujków lub sióstr, a dzieci lubią taką karuzelę z miłą obsługą. Wózek spowalnia, ale tacy biegacze to prawdziwi herosi, wiec może to oni wygrają? Maraton to decyzja romantyczna ale niech twoje zgłoszenie będzie też rozważne, trzeba mieć czas i determinację, by się przygotować. I zdrowie. I ukończone 18 lat. Trenować was będzie Wojciech Staszewski i trzeba się będzie go słuchać. Poważnie!

Uwaga! Na zgłoszenia czekamy tylko do południa w środę, 29 czerwca pod adresem: polskabiega@agora.pl. W e-mailu napisz krótko, dlaczego sądzisz, że właśnie ciebie powinniśmy wybrać do drużyny maratońskiej, kim jesteś (wiek, miejsce zamieszkania, profesja) i opisz swoje biegowe doświadczenia. Koniecznie zaznacz w temacie emalii, na który maraton się zgłaszasz.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.