Półmaraton Warszawski: został miesiąc

Już ponad 3,5 tysiąca biegaczy i biegaczek zapisało się do startu w 6. Półmaratonie Warszawskim. Największa wiosenna biegowa impreza w stolicy już w niedzielę 27 marca.

Wszyscy, którzy chcą pobiec i skorzystać z niższej opłaty muszą się pośpieszyć. Tylko do końca lutego wpisowe wynosi 80 zł, później (od 1 do 22 marca) opłata startowa wyniesie 120 zł, a w ostatnich dniach przed biegiem 160 zł.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj

Tradycyjnie start i meta półmaraton znajdą się na Krakowskim Przedmieściu przy Placu Zamkowym. Po starcie spod Kolumny Zygmunta zawodnicy pobiegną głównymi ulicami Warszawy.

Nowością jest natomiast lokalizacja Biura Zawodów, które w tym roku, dzięki współpracy z Polskim Komitetem Olimpijskim, znajdować się będzie w Centrum Olimpijskim. Fundacja Maraton Warszawskim wraz z PKOl-em przygotowała dla zawodników odwiedzających Biuro Zawodów mnóstwo atrakcji. Wśród nich między innymi: zwiedzenie Muzeum Sportu i Turystyki pod okiem przewodnika, porady ekspertów medycyny sportowej z Carolina Medical Center, targi Sport&Fitness, spotkania z wybitnymi sportowcami oraz specjalne ''biegowe'' seanse filmowe.

W przeddzień głównego biegu, na warszawskiej Kępie Potockiej, odbędzie się Sztafeta 5x5. Każdy zawodnik pięcioosobowej drużyny będzie miał do pokonania dystans 5 km. To doskonała okazja do sprawdzenia swojej wiosennej formy oraz niecodziennej zabawy w gronie znajomych. Więcej informacji o biegu na stronie: www.5razy5.pl.

Trasa 6. Półmaratonu Warszawskiego

Trasa 6. Półmaratonu WarszawskiegoTrasa 6. Półmaratonu Warszawskiego Półmaraton Warszawski, fot. www.polmaratonwarszawski.pl

Dołącz do nas na Facebooku