Przygotuj się do startu w jubileuszowym Maratonie Poznańskim

Organizatorzy 10. Maratonu Poznańskiego - mimo że impreza odbędzie się dopiero 11 października - już dziś zapraszają na:

PROGRAM ROZGRZEWKA na antenie telewizji WTK

Program kierowany jest przede wszystkim do amatorów, którzy jeszcze wahają się czy rozpocząć swoją przygodę z bieganiem. W każdym programie zaproszeni goście, eksperci będą udzielali porad na temat treningów, żywienia, ubioru, które z pewnością będą pomocne w przygotowaniach do maratonu.

Emisja "rozgrzewki" będzie odbywała się w każdy ostatni wtorek miesiąca o godz. 20:15. Jeśli nie zdążycie obejrzeć premiery programu to nie martwcie się, bowiem odbędą się jego powtórki. W sumie zaplanowanych jest 8 programów oraz 9 powtórek każdego.

TRENINGI NAD MALTĄ

Od maja - cykl treningów nad poznańską Maltą. W każdą pierwszą sobotę miesiąca: profesjonalna rozgrzewka, fachowe porady oraz wspólny trening z KB MANIAC.

Zapraszamy wszystkich chętnych biegaczy o różnym stopniu zaawansowania w treningach, bowiem przygotujemy cykl treningów dla wszystkich zainteresowanych.

Patronem cyklu jest Gazeta Wyborcza oraz telewizja WTK.

ZABAWA W RADIU ESKA

W czerwcu rusza program "maratończyk" na antenie Radia Eska.

To program dla słuchaczy, którzy uwielbiają zabawę. Tutaj wirtualnie będzie można pokonać dystans 42,195 km i zdobyć cenne nagrody. Jeśli znany jest Wam program "pestka" i lubicie go słuchać to świetnie! Właśnie na jego wzór stworzyliśmy program "maratończyk".

ZAPRASZAMY DO GYMNASIONU

Tutaj każdy sam może rozpocząć w dowolnym terminie indywidualne treningi a trener z pewnością udzieli porad na temat przygotowań.

Szczególnie gorąco zapraszamy do fitness klubu Gymnasion w Galerii Pestka w Poznaniu oraz do Suchego Lasu.

Więcej o przygotowaniach do 10. Maratonu Poznańskiego na

Pamiętajcie treningi są bardzo ważne i tylko odpowiednio wcześnie rozpoczęte przygotowania są gwarancją pokonania dystansu maratońskiego.

...to nie wszystko o tych i wielu innych atrakcjach w kolejnych częściach.

Serdecznie zapraszamy i życzymy sukcesów