Łódź Maraton Dbam o Zdrowie. Startuje konkurs "Mistrz kibicowania"

Zaczęła się kolejna edycja konkursu "Mistrz kibicowania" przeznaczonego dla szkół, domów dziecka i innych placówek oświatowych. Do wygrania za wspieranie biegaczy podczas Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie są nagrody o łącznej wartości 12 tysięcy złotych.

- To już czwarta edycja konkursu "Mistrz kibicowania" przy łódzkim maratonie. W poprzednich edycjach wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy dzieci i młodzieży, którzy na różne sposoby dopingowali maratończyków i biegaczy na dystansie 10 kilometrów - mówi Karolina Adamus, koordynator projektów społecznych DOZ Maraton Łódź . - W tym roku również liczymy na duży odzew dzieci i ich opiekunów.

Konkurs podzielony jest na dwa etapy. W pierwszym uczestnicy przygotowują propozycje na organizację punktu kibicowania podczas DOZ Maratonu Łódź . Oprócz programu aktywacji i planu zagospodarowania punktu projekty powinny uwzględniać metody promocji maratonu oraz punktu kibicowania. Na pomysły organizatorzy czekają do dnia 10 marca. Projekty należy przesyłać na adres mailowy organizatora karolina@lodzmaraton.pl . Do drugiego etapu zakwalifikowanych zostanie 20 najciekawszych propozycji. Każda wybrana grupa otrzyma 1000 zł na pomoc w realizacji projektu. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni 19 kwietnia, po DOZ Maratonie Łódź . Najlepsi otrzymają puchary oraz vouchery na sprzęt sportowy.

Więcej informacji oraz regulamin można znaleźć na stronie lodzmaraton.pl

Sponsorem tytularnym DOZ Maratonu Łódź jest DOZ.pl, największy portal o zdrowiu, należący do sieci aptek DOZ.

Więcej informacji na www.lodzmaraton.pl oraz na Facebooku .