Łódź Maraton Dbam o Zdrowie - co, gdzie i kiedy? Program imprezy

O godzinie 9 wystartowali uczestnicy Łódź Maratonu Dbam o zdrowie. Oto program imprezy, link do relacji na żywo i seria ciekawych artykułów związanych z tym wydarzeniem.

Każdy kibic, który nie przybędzie na trasę lub metę maratonu (do czego bardzo zachęcamy 0 nic nie daje biegaczom takiej energii, jak kibice przy trasie) będzie mógł obejrzeć transmisję z Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie w Internecie. Relacja live rozpocznie się o godz. 8:45 i potrwa do 15:30.

Przeczytaj o utrudnieniach w ruchu związanych z Łódź Maratonem. Program Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie:

Niedziela, 14 kwietnia 2013 9:00 Start - Łódź Maraton Dbam o Zdrowie i Appteka 10k Run 9:30 Appteka 10k run - pierwszy zawodnik na mecie (Atlas Arena) 11:10 Łódź Maraton Dbam o Zdrowie - pierwszy zawodnik na mecie 11:30 Łódź Maraton Dbam o Zdrowie - pierwsza zawodniczka na mecie 12:00 Dekoracje - klasyfikacja generalna (Atlas Arena) 13:05 Dekoracje - Mistrz Łodzi 13:35 Dekoracje - kategorie wiekowe 18-29, 30-39, M/K 13:50 Dekoracje - kategorie wiekowe 40-49, 50-59, M/K 14:05 Dekoracje - klasyfikacja drużynowa, klasyfikacje branżowe, farmaceuci 14:45 Dekoracje - kategorie wiekowe 60-69, 70+, M/K 15:05 Rozstrzygnięcie konkursu Mistrz Kibicowania 15:15 Losowanie samochodu Renault Clio (loteria promocyjna) 15:30 Zakończenie imprezy

Zobacz najbardziej ekstremalne finisze maratonów. Co jeszcze warto wiedzieć? Informacje ze strony organizatora:

Parkingi dla biegaczy i maratończyków Wszystkich biegaczy i kibiców wybierających się na Łódź Maraton Dbam o Zdrowie oraz Appteka 10k Run w dniu 14 kwietnia uprzejmie prosimy o korzystanie z parkingów wyznaczonych przez Organizatora: parking przy hali Makro - ul. Kasprzaka 8 (około 1200 metrów od linii startu) oraz parking przy CH Carrefour Retkinia - ul. Bandurskiego 49 (około 400 m od Atlas Areny). W dniach 13 i 14 kwietnia parkowanie przy hali Atlas Arena oraz wzdłuż al. Unii Lubelskiej na odcinku od Konstantynowskiej do Bandurskiego jest zabronione.

Przeczytaj o elicie Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie. Depozyt, szatnie, natryski Pakiety startowe otrzymają Państwo w specjalnych workach ze ściągaczem, w które prosimy spakować rzeczy do depozytu. Depozyty będą przyjmowane w niedzielę, 14 kwietnia w godzinach 6:30 - 8:30 w Atlas Arenie (poziom -1, fosa, wejście numer 14). Wydawanie rzeczy z depozytu na podstawie numeru startowego. Dla zawodników, po zakończeniu biegu dostępne są szatnie i prysznice w Atlas Arenie.

Strefa startu Start do Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie, jak i Appteka 10k Run odbędzie się z al. Unii Lubelskiej na wysokości Aquaparku Fala (ok. 800 m od Atlas Areny). Prosimy o ustawianie się w strefach czasowych zgodnych z wynikiem, jaki planują Państwo osiągnąć na mecie. Prosimy o przypięcie numeru agrafkami z przodu na koszulce. Prosimy również o nieodrywanie chipa przyklejonego na odwrocie numeru startowego.

Pomiar czasu Pomiar czasu wykonywany jest elektronicznie za pomocą chipów przyklejonych do spodu numeru startowego. Są to chipy jednorazowe (bezzwrotne). Maty pomiarowe znajdują się na starcie, 10km, 21,1km, 30km, 40km i mecie. W biurze zawodów istnieje możliwość wskazania trzech dowolnych numerów komórkowych, na które będą przesyłane międzyczasy z poszczególnych punktów pomiarowych i prognozowany wynik na mecie.

Grawerowanie medali W tym roku oferujemy Wam możliwość wygrawerowania na medalu swojego imienia i nazwiska oraz czasu. Wygrawerowanie swoich danych i rezultatu będzie kosztowało 8,50 zł brutto. Dla uczestników będą przygotowane dwa stanowiska grawerskie. Czas wykonania pojedynczej grawerki na medal to około 2 minut. Będzie także możliwość pozostawienia medalu na stoisku grawerskim. Firma "Bartes" zobowiązuje się, że w ciągu 30 od dnia pozostawienia na stoisku medalu, wygraweruje go i odeśle na wskazany adres. Na miejscu można będzie wypełnić potwierdzenie nadania opłaty pocztowej. Za tę usługę zawodnik będzie dodatkowo obciążony kwotą 4,55 zł brutto (koszt przesyłki).

Loteria Renault za kibicowanie Wszystkich uczestników naszej imprezy zachęcamy do wzięcia udziału w loterii "Renault za kibicowanie". Kupon na loterie otrzymają Państwo w pakietach startowych. Trzeba go wypełnić i wrzucić do urny stojącej w Biurze Zawodów oraz przy Punkcie INFO (w dniu zawodów). Losowanie Nowego Renault Clio odbędzie się około godz. 15:15 na zakończenie zawodów.

Więcej informacji na lodzmaraton.pl