Chcesz się przygotować do Półmaratonu Warszawskiego? Przyłącz się do ekipy GURU Runners

21,097 km - dla jednych to rozgrzewka, dla innych - biegowe marzenie. 24 marca w Warszawie po raz ósmy na starcie spotkają się tysiące biegaczy. Wśród nich także 50 śmiałków - 25 kobiet i 25 mężczyzn, którzy zdecydują się przyłączyć do drużyny GURU Runners.

Zbieramy grupę 50 śmiałków, którzy z nami chcą zmierzyć się z dystansem półmaratonu podczas największej imprezy na tym dystansie w Polsce - Półmaratonu Warszawskiego. W grupie raźniej, więc jeśli chcesz się przygotować do startu - dołącz do nas.

Będziemy przygotowywać się według planów treningowych stworzonych przez Małgorzatę Sobańską i Piotra Mańkowskiego ( www.strefamaratonu.pl ). Dwa razy w tygodniu będziemy spotykać się na wspólnych treningach w Warszawie pod okiem doświadczonych trenerów - Agnieszki Kruszewskiej-Senk i Aleksandra Senka. We wtorki o 18 lub w środy o godzinie 20 będziemy spotykać się na Agrykoli, a w sobotę o 9 w okolicach Mostu Siekierkowskiego.

Biegacze, którzy zasilą szeregi naszej drużyny będą mieli przeprowadzoną analizę biomechaniki i dostaną zniżki na sprzęt biegowy i zegarki TIMEX oraz specjalną cenę na badania wydolnościowe. Kobiety mogą umówić się na sesję z brafitterką, która pomoże im wybrać stanik biegowy. Dodatkowo w skład pakietu wchodzi półroczna prenumerata magazynu Bieganie i napoje izotoniczne po treningach.

Ile to kosztuje? 500 zł

Spotkanie informacyjne i pierwszy trening  odbędą się 5.01.2013 w Sport GURU przy ul. Meissnera 1/3 w Warszawie. Zgłoszenia uruchamiamy od 2.01.2013 od godziny 10.00 poprzez formularz w zakładce www.sport-guru.pl/Zapisy.

Zaprasza ekipa sklepu Sport GURU.