adidas miCoach - biegaj z Twoim osobistym trenerem!

Pierwszy bieg to zazwyczaj ciekawość: jak to jest, ile przebiegnę? Później biega się dla satysfakcji albo żeby lepiej wyglądać. Po pewnym czasie przychodzi chęć, by do radości biegania dołączyć plan treningowy.

Na pewnym poziomie wybiegania każdy biegacz zaczyna potrzebować podpowiedzi dotyczącej treningu. Literatura poświęcona treningowi biegowemu jest coraz bardziej obszerna, fora internetowe pełne są porad i uwag innych biegaczy. Treningi te zazwyczaj są rozpisywane bardzo ogólnie po to, aby przede wszystkim nie wyrządziły krzywdy mniej wprawnym biegaczom oraz po to, żeby każdy biegacz znalazł w treningu coś dla siebie. Nie ma jednak wątpliwości, że tylko spersonalizowany trening, ułożony według indywidualnych potrzeb biegacza jest w stanie przynieść dobry rezultat. Za taki trening powinien być odpowiedzialny trener.

Marka adidas wprowadziła adidas miCoach - osobistego wirtualnego trenera, który w czasie rzeczywistym podpowiada biegaczowi za pomocą komend głosowych w jaki sposób prowadzić trening. Pierwszy krok w treningu z miCoach to odwiedzenie platformy miCoach.com. Za pośrednictwem tej platformy można ustalić indywidualny plan treningowy ukierunkowany na osiągnięcie zamierzonych celów. Krok drugi to rozpoczęcie treningów! miCoach za pomocą monitora pracy serca oraz specjalnego krokomierza na bieżąco kontroluje pracę organizmu, dzięki temu podpowiada jak osiągnąć zamierzony efekt. Od tej pory w czasie biegu usłyszysz w słuchawkach polecenia głosowe osobistego trenera polecenia, który będzie podpowiadał: zwolnij do zielonej strefy, przyśpiesz do czerwonej strefy.

miCoach umożliwia prowadzenie treningów nie tylko biegaczom - posiada sześć specjalnie przygotowanych programów do koszykówki, futbolu, biegania, piłki nożnej, tenisa oraz program pomagający utrzymać dobrą kondycję. miCoach oferuje wiele wyjątkowych ułatwień podczas treningu: komendy w czasie rzeczywistym, analizę biegu, plan treningu, możliwość personalizacji oraz dokumentację.

Pakiet miCoach Pacer zawiera: pulsometr, czujnik kroków, urządzenie miCoachPacer. Cena: 529 PLN Więcej informacji na www.adidas.com Zapraszamy także na stronę sklepbiegacza.pl