Koszulka na ciepłe dni

Nowej kolekcji odzieży biegowej The North Face Better Than Naked (''lepiej niż nago'') odsłona kolejna. Tym razem w rolach głównych koszulki biegowe z krótkim rękawem.

T-shirt biegowy Better Than Naked Crew jest dostępny w wersji damskiej i męskiej. Koszulka dla pań z wygodnym dekoltem i krótkimi rękawkami, wykonana została z materiału Lycra. Umieszczone w odpowiednich miejscach panele wentylacyjne ułatwiają utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała.

Koszulka The North Face Better Than NakedKoszulka The North Face Better Than Naked Koszulka The North Face Better Than Naked, fot. materiały promocyjne

Wersja męska koszulki wykonana została z dwóch paneli ultralekkiego materiału, zapewniającego odprowadzenie wilgoci z powierzchni ciała. Umieszczone w odpowiednich miejscach panele z elastanu zapewniają pełną swobodę ruchów. Zachodzące na siebie bezszwowe połączenia nie powodują obtarć i zapewniają najwyższy komfort. Dla bezpieczeństwa po zmroku na koszulce umieszczono odblaskowe logo. Męska koszulka, dostępna jest w kolorach: Island Grass Green i Voyage Blue. Damska wersja dostępna będzie w kolorach: Blitz Blue i Black.

Cena: 199 zł

Dołącz do nas na Facebooku