Buty od Reebok - Armani dla biegaczy

Buty i odzież z kolekcji EA7 to owoc współpracy dyktatora mody Giorgio Armaniego i firmy Reebok. Słynny projektant stworzył m.in. własną wersję biegowego obuwia z systemem ZigTech.

Kolekcja obuwia EA7|Reebok oferuje trzy sportowe style butów: dwa unisex - EA7 ZigPump i EA7 ZigLace oraz buty tylko dla kobiet - EA7 ZigTech Nano.

Wszystkie trzy modele zostały stworzone w oparciu o technologię ZigTech, którą stworzono specjalnie, by transferowała energię i oddawała ją użytkownikowi   w celu zapewnienia miękkiego i bardziej sprężystego biegu. Jedyna w swoim rodzaju podeszwa butów ZigTech powstała z innowacyjnej, lekkiej pianki, którą uformowano w nowoczesny, geometryczny kształt zygzaka. Ta specjalnie zaprojektowana podeszwa amortyzuje uderzenie pięty o podłoże i transferuje   nagromadzoną energię wzdłuż linii buta po to, by popychać ciało sportowca do przodu.

EA7 ZigPump EA7 ZigPump to pierwsze połączenie dwóch najbardziej innowacyjnych technologii obuwia marki Reebok - Pump i ZigTech. Luksusowa srebrna kolorystyka skrywa zapinany na rzep pasek w przedniej części buta, dzięki czemu możliwe jest boczne wzmocnienie stopy. Piankowa cholewka jest gwarancją zwiększonego komfortu i wygody.

EA7 ZigLace

Buty EA7 ZigLace zapewniają transfer energii dzięki zastosowaniu technologii ZigTech. Dodatkowo poliuretanowa kratka umieszczona po bokach w tylnej części buta gwarantuje zwiększoną stabilność i możliwość przepuszczania powietrza. Buty zawierają także bardzo cienki czteromilimetrowy język zapewniający komfort i przyczyniający się do obniżenia ich wagi.

EA7 ZigTech Nano

Buty EA7 ZigTech dla kobiet oferują te same korzyści wynikające z technologii ZigTech, ale przy zastosowaniu niskoprofilowanej, bardziej stabilnej podeszwy zewnętrznej ZigTech Nano. W efekcie powstał but, który jest jednocześnie niezwykle stylowy i funkcjonalny. Kluczowe dla tego modelu kolory to biel, fiolet oraz granat.