Kolorowy czas

Są proste w obsłudze, mierzą podstawowe parametry biegowe, są odporne na wstrząsy i... bardzo kolorowe. Tak prezentuje się nowa kolekcja zegarków sportowych Timex Ironman Shock Resistant.

Modele wyposażone są w szereg przydatnych dla miłośnika sportu funkcji - m.in. licznik oraz pamięci okrążeń, stoper i alarm. Dzięki systemowi antywstrząsowemu osoby ich użytkownicy mogą bez obaw biegać, skakać, czy jeździć na rowerze z tym zegarkiem na ręku. Wodoodporny zegarek (w klasie do 200 m) będzie wytrawnym kompanem również w wodzie.

Modele z kolekcji Timex Ironman Shock Resistant są bardzo proste w obsłudze. System podświetlania tarczy INDIGLO pozwala odczytać godzinę nawet wtedy, jeśli zabawa przeciąga się do późna. Dodatkowym ułatwieniem jest funkcja NIGHT-MODE, po której uruchomieniu naciśnięcie dowolnego klawisza powoduje podświetlenie tarczy zegarka na kilka sekund.

Zegarki są dostępne w sześciu wyrazistych kompozycjach kolorystycznych - ciemnoróżowej, zielonej, żółtej, błękitnej, granatowej i białej.

Cena każdego z modeli wynosi 199 zł.