Biegowy GPS w komórce

Chcesz znać swoje dokładne położenie, wybierać ulubione trasy i mieć łączność z innymi biegaczami? To zapewnia Nike+GPS, czyli produkt będący efektem współpracy amerykańskiego potentata odzieży sportowej i koncernu elektronicznego Apple.

Główne funkcje:

Bieganie w dowolnym miejscu: Nike+ GPS to nowa aplikacja do telefonu iPhone, która łączy w sobie możliwości GPS i akcelerometru w celu śledzenia biegów na dworze i w pomieszczeniu. Jeżeli w trakcie biegu urządzenie utraci sygnał GPS, włączy się akcelerometr umożliwiający śledzenie dystansu.

Śledzenie tras : Nowa aplikacja Nike+ GPS umożliwia biegaczom śledzenie wyników na ulubionych trasach. Mogą oni przeglądać różne miejsca, szybkości i czasy poszczególnych segmentów biegów.

Wyzwanie biegowe: Nike+ GPS umożliwia biegaczom osiąganie lepszych wyników. Wybierając przycisk "Challenge Me" (Wyzwanie dla mnie), biegacze mogą określić, że chcą pobiec dalej, szybciej lub dłużej. Aplikacja będzie także śledzić historię użytkownika, aby odpowiednio dostosowywać wyzwania. Biegacze uzyskają też opinie i zachęty od sportowców i gwiazd firmy Nike, takich jak Lance Armstrong, Paula Radcliffe i komik Tracy Morgan.

Stała łączność: Treningi można wyświetlać, synchronizować i zapisywać bezpośrednio z telefonu iPhone na koncie na Nikeplus.com (społeczności mającej ponad 3 miliony członków!.)

Stała motywacja: Biegacze dostają motywujące wiadomości od ulubionych sportowców i gwiazd po osiągnięciu celów, wygraniu wyzwań lub pobiciu osobistych rekordów. (pochwały)

Aplikacja Nike+ GPS dostępna jest już na iTunes i kosztuje 1,99 USD.

Copyright © Agora SA