Zaawansowana technologicznie

W czym biegać, drogie panie?

Top Impast Line firmy ASICS to linia odzieży o zaawansowanej technologii. Została stworzona z myślą o profesjonalnych sportowcach, ale z czasem okazało się, że warto, by trafiła pod strzechy entuzjastów biegania-amatorów. Ubrania TIL są wygodne, pomagają osiągać jak najlepsze wyniki sportowe, pozwalają zachować prawidłową i naturalną postawę ciała.

Kolekcja damska składa się z kurtki biegowej, koszulki, topu i spodenek.

Bardzo lekka kurtka stanowi trwałą ochronę przed deszczem i wiatrem. Dzięki podszewce z siatki z teflonowym wykończeniem włókien zachowano elastyczność materiału. Kurtka posiada dwie boczne kieszenie oraz stójkę i suwak wykończony delikatnym materiałem, chroniącym policzki przed otarciami. Wyposażono ją w elementy wentylacyjne wpływające na zrównoważony przebieg ciepłoty ciała, oraz w elementy odblaskowe. Kurtka jest wodoodporna. Cena: 319 zł.

Dzięki technologii Pro-Fit koszulka ASICS doskonale dopasowuje się do ciała. To zasługa elastycznych wstawek i reglanowych rękawów. Z przodu na klatce piersiowej znajduje się kieszonka, a stójka wykończona jest delikatnym materiałem chroniącym policzki przed otarciem. Zabezpieczenie końcowej części suwaka chroni przed podrażnieniami. Cena: 259 zł.

Dopasowany top został wzbogacony o technologie Inner Muscle, dzięki której nawet podczas biegu zostaje zachowana prawidłowa postawa ciała. Łopatki są ściągnięte do tyłu, plecy wyprostowane. Elastyczny materiał zapewnia idealne dopasowanie i współgranie materiału ze skórą. Cena: 259 zł.

Spodenki z Top Impast Line to doskonała wentylacja, elastyczność i miękkość w dotyku. Mają płaski pas oraz suwaki na końcach nogawek, co powoduje jeszcze lepsze dopasowanie do ciała. Cena: 179 zł.