Na podbój Paryża

Dziennikarze Maciej Kurzajewski i Tomasz Lis, Ambasadorzy Polska biega, już za tydzień wystartują w maratonie w Paryżu.

Już 11 kwietnia w Paryżu odbędzie się 34 Paris Marathon, jeden z największych biegów na świecie. Przy tej okazji firma Asics organizuje casting na twarz AYAMI - nowej linii odzieży dla kobiet. Zwyciężczyni castingu otrzyma roczny kontrakt z firmą Asics Europe i tytuł twarzy kolekcji AYAMI na rok 2011. Zmaganiom kobiet z całego świata i pozostałych uczestników podczas maratonu w Paryżu będą się przyglądać - również w biegu - dwaj polscy dziennikarze telewizyjni: Maciej Kurzajewski i Tomasz Lis .

Nazwa nowej kolekcji ubrań dla kobiet AYAMI to po japońsku "piękno". W polskich sklepach będzie jesienią 2010 r. Ascics mówi zdecydowane "nie" plastykowym, nienaturalnym postaciom z okładek damskich czasopism. Bo to nie idealny make-up i wymyślna fryzura sprawiają, że kobieta wygląda pięknie.

Piękny jest prawdziwy wysiłek poniesiony przez każdą biegaczkę podczas codziennych zmagań z własnymi słabościami. Dlatego to właśnie wypieki na twarzy i pot na czole ukazują, jak piękne są kobiety zaangażowane w sport ( zobacz film AYAMI )

Ubrania z tej kolekcji AYAMI charakteryzuje unikalny wygląd i tkaniny zaawansowane technologiczne. Dzięki temu to nie tylko specjalistyczna żeńska kolekcja do biegania, ale też ubrania na wyjście do klubu lub na imprezę.

Projektanci firmy Asics wpadli na ten pomysł podczas maratonu w Tokio. Zwrócili uwagę na niekonwencjonalny, wielowarstwowy i kolorowy ubiór uczestników tego biegu. Taka właśnie jest linia AYAMI - zaskakująca. Produkty są lekkie, delikatne w dotyku, odporne na wodę i wiatr i mają oryginalny design.

Przydatne linki:

 

* Zarejestruj bieg

 

* Gdzie pobiec?

 

* Poradnik organizatora

 

* Regulamin