Bieganie. Pierwsze 5 km dzięki zegarkowi i aplikacji?

Garmin Coach jest jak trener personalny w Twoim zegarku. Pomoże Ci przygotować plan treningowy i dostosuje go do Twoich postępów.

Darmowe plany treningowe dla początkujących i średnio zaawansowanych biegaczy, którzy przygotowują się do biegu na dystansie 5 km, przygotowywane są na podstawie danych o kondycji, informacji o liczbie dni treningowych i zakładanej dacie osiągnięcia celu. Po wybraniu jednego z trójki trenerów – Jeffa Gallowaya, Grega McMillana lub Amy Parkerson-Mitchell – biegacze mogą obejrzeć filmy z ich poradami, a także zapoznać się z artykułami na temat odżywiania, budowania formy i innych.

Bieganie. Jeff Galloway. Pierwsze 5 km dzięki zegarkowi i aplikacji?Bieganie. Jeff Galloway. Pierwsze 5 km dzięki zegarkowi i aplikacji? materiał prasowy

Po wgraniu planu do kompatybilnego zegarka GPS Garmin, urządzenie wyświetla wskazówki dotyczące poszczególnych treningów, monitorując jednocześnie ich efekty. Dzięki temu każdy plan jest na bieżąco dopasowywany do postępów użytkownika, tak by osiągnąć założony na początku cel w wyznaczonym terminie.

Funkcja Garmin Coach jest dostępna dla użytkowników urządzeń Garmin vívoactive 3, vívoactive 3 Music, Forerunner 645, Forerunner 645 Music i Forerunner 935. Wkrótce skorzystać z niej będą mogli również właściciele zegarków GPS z serii Garmin f?nix® 5.