ASICS fuzeX Rush. Poczuj rytm miasta

ASICS przedstawia nowy model buta - fuzeX Rush. Poczuj rytm miasta i bądź dynamiczny, jak jeszcze nigdy dotąd. Dzięki amortyzacji fuzeGEL odkryjesz radość z biegania na nowo. Bezszwowa cholewka zadba o niespotykany komfort i wygodę, a nowoczesny design pozwoli zostać królem miejskiej dżungli nie tylko podczas treningu.

Nowy model od ASICS dedykowany jest miejskim biegaczom, dla których bieganie ma być urozmaiceniem sportowego trybu życia. 255g czystej biegowej radości i 8mm drop gwarantują niezapomniane wrażenia. Prawdziwie biegowe fundamenty i technologie łączą się z świetnym designem, który można wykorzystać, na co dzień.

ASICS fuzeX RushASICS fuzeX Rush asics.com

Dynamiczne czucie podłoża

ASICS fuzeX RushASICS fuzeX Rush asics.com

System fuzeGEL™ pod przednią częścią stopy gwarantuje elastyczność i dynamiczne wybicie. Bezpośrednie połączenie pianki Solyte® oraz GEL™, zapewnia jednolitą amortyzację i płynny bieg.

Lekkość i ochrona

ASICS fuzeX RushASICS fuzeX Rush asics.com

Lekka pianka fuzeGEL™ pod piętą, tłumiąc wstrząsy sprawia, że pokonasz każdy dystans. Korzystaj z nowoczesnych innowacji, opierających się o ponad 30letnie doświadczenie flagowej technologii ASICS GEL™.

Optymalny komfort

ASICS fuzeX RushASICS fuzeX Rush asics.com

Bezszwowa cholewka z siateczki oraz amortyzacja fuzeGEL™, zapewniają płynny bieg w miejskich warunkach. Nowoczesna cholewka przykuwa wzrok, dodatkowo zapobiegając obtarciom podczas treningu.

ASICS fuzeX RushASICS fuzeX Rush asics.com

Model ASICS fuzeX Rush znajdziesz we wszystkich najważniejszych punktach, na biegowej mapie Polski.

Aktualne informacje o kampaniach marki ASICS znajdziesz na: www.asics.pl oraz profilu ASICS na FB.