Kolekcja adidasa, która pozwoli ci się wyciszyć przed startem

adidas wypuszcza właśnie nową linię sportową, zaprojektowaną z myślą o zwycięzcach. Linia Athletics została zaprojektowana dla tych, którzy nawet w przerwach między treningami i startami potrzebują odzieży najwyżej jakości. Jej ambasadorami są między innymi Gareth Bale, James Harden, Ana Ivanovic orz lekkoatletka Tori Bowie.

Dla każdego sportowca, niezależnie od dyscypliny sportowej, utrzymanie pełnej koncentracji bezpośrednio przed wyzwaniem jest niezbędne, by stawić mu czoła.

Bluzę z kapturem Z.N.E., pierwszy produkt z rewolucyjnej linii, stworzono, aby pomóc sportowcom odnaleźć skupienie. Krój w stylu oversize oraz przyjemny w dotyku materiał zapewniają redukcję odgłosów z zewnątrz oraz większą wygodę. Bez presji, bez obciążeń, bez myśli o starcie.

Kolekcja adidas Athletics - Coco ShillinKolekcja adidas Athletics - Coco Shillin adidas.com adidas.com

Duży kaptur ma dodatkowo usztywnione boczne i przednie panele, które dają możliwość jeszcze lepszego zdystansowania się od zewnętrznych bodźców.

"Dzięki kolekcji adidas Athletics mamy możliwość zaoferowania naszym sportowcom produktów, które dadzą im wsparcie nie tylko w trakcie treningów i rywalizacji, ale również przed startem i po nim, kiedy niezbędne jest wyciszenie i skupienie. Wiemy, jak ważny jest ten rytuał." - komentuje ideę powstania linii Michael Krapohl, adidas Senior Product Manager.

Kolekcja adidas Athletics - Tori BowieKolekcja adidas Athletics - Tori Bowie adidas.com adidas.com

Do współpracy przy oficjalnej promocji linii zaproszono ponad 20 000 sportowców z całego świata.