Przeszkadza ci coś w butach? Wytnij to! adidas wprowadza Ultraboost Uncaged!

Projekt buta UltraBOOST Uncaged został zainspirowany przez światowych trendsetterów, którzy zaczęli samodzielnie modyfikować kultowego adidas UltraBOOST. Nowy model ma być niepowtarzalnym połączeniem designu z innowacyjnymi technologiami adidas Running. Model jest już do kupienia w Polsce.

Wprowadzając UltraBOOST Uncaged adidas wyznacza nowe standardy w kategorii butów biegowych. But został zainspirowany przez fanów kultowego modelu UltraBOOST, a udoskonalony przez ekspertów adidas Running, połączył dwa światy: niepokornego designu i zorientowanego na wyniki sportu . Wyposażony w cholewkę z innowacyjnego adidas Primeknit, wewnętrzny system wsparcia i unikalny system sznurowania, UltraBOOST Uncaged został zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie i wydajności. adidas UltraBOOST Uncagedadidas UltraBOOST Uncaged adidas.pl adidas.pl

Proces tworzenia UltraBOOST Uncaged był ewolucją topowego buta biegowego adidas UltraBOOST. UltraBOOST Uncaged, pod designerską formą, kryje prawdziwie sportową "maszynę". Eksperci adidas Running projektowali go przy użyciu technologii opracowanych dla najlepszych na świecie lekkoatletów. Nowy, ulepszony materiał adidas Primeknit, z którego wykonana jest cholewka zapewnia elastyczność i znakomitą wentylację. Naturalny, nieskrępowany ruch stopy gwarantuje przylegający do nogi kołnierzyk. Nowy, kilkurzędowy system sznurowania oraz specjalnie zaprojektowane płaskie sznurowadła pozwalają idealnie dopasować but do stopy, dają większy komfort i stabilność.

adidas UltraBOOST Uncagedadidas UltraBOOST Uncaged adidas.pl adidas.pl

Oprócz wymienionych innowacji, UltraBOOST Uncaged posiada koronne elementy UltraBOOST. Usztywniony, gumowy zapiętek utrzymuje stopę na właściwym miejscu i daje stabilność. Podeszwa środkowa jest wykonana w całości z pianki BOOST?, co zapewnia najwyższy zwrot energii podczas biegu, natomiast zewnętrzna podeszwa pokryta Stretchweb Continental Rubber? gwarantuje elastyczność i doskonałą trakcję przy każdym kroku.

adidas UltraBOOST Uncagedadidas UltraBOOST Uncaged adidas.pl adidas.pl

TESTY SPRZĘTU:

adidas adizero XT Boost - na leśną dychę i górskie ultra [TEST BUTÓW] >>

Bananowa świeżość w kroku [TEST] >>

Nike, adidas, New Balance, ASICS, Brooks, Merrell, Mizuno... [WIELKI TEST BUTÓW - WIOSNA 2016]

UltraBOOST Uncaged pokazuje z jakim zaangażowaniem adidas podchodzi do oczekiwań zarówno swoich fanów, jak i sportowców. Po tym jak światowi trendsetterzy zaczęli samodzielnie modyfikować model UltraBOOST odcinając plastikowe elementy po bokach cholewki ("klatkę"), adidas wsparł ten ruch i zaprosił influencerów do współtworzenia nowej wersji buta . Owocem tej współpracy jest UltraBOOST Uncaged. "UltraBOOST Uncaged połączył standardy UltraBOOST z niesamowitą twórczą inicjatywą naszych fanów", mówi Ben Herath, wiceprezes działu Design w adidas Running. "adidas chce wspierać sportowców poprzez innowacje, a UltraBOOST Uncaged jest doskonałym przykładem, że można połączyć potrzeby zawodowych i amatorskich biegaczy".

adidas UltraBOOST Uncagedadidas UltraBOOST Uncaged adidas.pl adidas.pl

adidas UltraBOOST Uncaged są dostępne na adidas.pl oraz w sklepach od 29 czerwca.

Nuda w szafie? Nigdy więcej! Zobacz, w czym można biegać w tym sezonie!