Dedykowana odzież ASICS na ORLEN Warsaw Marathon 2016

ASICS, po raz czwarty kibicuje biegaczom zmagającym się z dystansem maratonu podczas ORLEN Warsaw Marathon. Wzorem największych imprez biegowych na świecie, japoński producent przygotował specjalną, dedykowaną linię odzieży i akcesoriów na ORLEN Warsaw Marathon. Ciekawie prezentują się koszulki, które wyróżnia oryginalna grafika, m.in. trasa maratonu, która znajduje się na plecach!

Billboard ASICS na ORLEN Warsaw MarathonBillboard ASICS na ORLEN Warsaw Marathon ASICS.com ASICS.com

Już 24 kwietnia startuje największa i najbardziej prestiżowa impreza biegowa w Polsce, która co roku przyciąga rekordowe ilości biegaczy. Firma ASICS, która czwarty rok z rzędu jest partnerem technicznym ORLEN Warsaw Marathon , przygotowała dla wszystkich biegaczy symboliczną niespodziankę. W trakcie trwania EXPO będzie istniała możliwość zakupu dedykowanej odzieży oraz akcesoriów ASICS, z logiem OWM.

Jednym z najciekawszych produktów są techniczne koszulki, które wyróżniają się niezwykłą grafiką. Na piersi znajduje się logo ORLEN Warsaw Marathon oraz główne hasło nowej kampanii ASICS: WANT IT MORE .

Globalna kampania ASICS skierowana jest przede wszystkim do sportowców, którzy są zdeterminowani na ciężki trening i płynące z niego rezultaty. Na boczny tor schodzi więc fryzura, miękkie dłonie, czy też like w social media. WANT IT MORE to chęć i determinacja, by stać się lepszym, szybszym i silniejszym, bez względu na skutki.

ASICS: Want it moreASICS: Want it more ASICS.com ASICS.com

Na plecach koszulek znajduje się wizualizacja trasy maratonu podczas czwartej edycji OWM, wraz z zaznaczonymi najważniejszymi punktami, które odwiedzać będą maratończycy 24 kwietnia.

ASICS.com

Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów, koszulki będą świetnymi partnerami nawet najcięższych treningów i startów! Technologia MotionDry zapewnia doskonałe odprowadzanie wilgoci i bardzo szybko schnie, a elastyczny, poliestrowy materiał bardzo dobrze dopasowuje do sylwetki i minimalizuje ryzyko obtarć. O bezpieczeństwo w trakcie treningów po zmroku, dbają elementy odblaskowe.

ASICS.com

Limitowana odzież, dostępna będzie w pełnej rozmiarówce: XS-XL (dla modeli damskich) oraz S-XXL (dla modeli męskich). Dostępne będą również koszulki z długim rękawem, tzw. Longsleeve:

ASICS.com

ASICS.com

Prócz koszulek, na biegaczy czekają:

ASICS TR Core Backpack OWM

25 litrowy plecak, w którym z łatwością zmieścisz wszystko to, co jest Ci potrzebne na trening.

Akcesoria dla biegaczy ASICS - plecakAkcesoria dla biegaczy ASICS - plecak ASICS.com ASICS.com

ASICS TR Core Holdall

Potrzebujesz większej przestrzeni? Wykorzystaj dużą torbę, z dodatkowymi kieszeniami i przegrodami.

Akcesoria dla biegaczy ASICS - torbaAkcesoria dla biegaczy ASICS - torba ASICS.com ASICS.com

ASICS Runners Waistbelt OWM

Idealny partner długich wybiegań. Ergonomiczna konstrukcja i wygodne buteleczki to gwarancja udanego treningu.

Akcesoria do biegania ASICSAkcesoria do biegania ASICS ASICS.com ASICS.com

ASICS Quick Lyte Cap OWM

Wykonana z lekkich i szybkoschnących materiałów uchroni Cię przed nadmiernym słońcem.

Czapeczka dla biegaczy ASICSCzapeczka dla biegaczy ASICS ASICS.com ASICS.com

Produkty przygotowane przez ASICS to idealna okazja do tego, by największy polski maraton na długo pozostał w naszej pamięci, nie tylko w nogach, ale i w formie pamiątkowych, doskonałych technicznie produktów.

Gdzie można kupić specjalną kolekcję ASICS?

Wszystkie wymienione produkty będą dostępne w strefie ASICS podczas EXPO 4. ORLEN Warsaw Marathon . Na miejscu nie zabraknie najlepszych doradców ASICS, doskonałego sprzętu, spotkań z Ambasadorami i przedstawicielami ASICS. Zapraszamy również do skorzystania z Pace Your Race oraz bezpłatnych badań F:ID. Po prostu nie może Cię tam zabraknąć!

Więcej informacji na temat strefy ASICS podczas 4. ORLEN Warsaw Marathon, znajdziesz tutaj

Chcemy więcej, WARSZAWO!

www.orlenmarathon.pl

www.asics.pl