Speedform Gemini - rewolucja w projektowaniu obuwia

Under Armour - amerykańska firma specjalizująca się w sprzęcie sportowym wprowadziła na rynek SPEEDFORM Gemini, nową gamę bezszwowych butów do biegania. Seria jest dostępna w polskich sklepach od kwietnia.

Nowa seria charakteryzuje bardzo dobrym dopasowaniem do stopy oraz wysoką amortyzacją. Dzięki temu każdy trening będzie dłuższy i efektywniejszy.

Zastosowane w Gemini autorskie rozwiązanie SPEEDFORM? (wszelkie materiały w butach łączono za pomocą ultradźwięków) zapewnia maksymalną wygodę i brak obtarć, nawet podczas długich biegów. Dzięki temu założony but tworzy drugą skórę - naturalne przedłużenie stopy sportowca.

Dodatkowym atutem jest także pięciomilimetrowa wkładka 4D Foam? zespolona idealnie z butem, która oprócz dobrego ułożenia stopy zapewnienia optymalną wentylację oraz odprowadzanie potu.

Under Armour

CHARGED CUSHIONING: MAKSYMALNA OCHRONA STAWÓW

Speedform? Gemini całkowicie łamie konwencje klasycznej budowy obuwia. Wykonany z niezwykłą precyzją w fabryce odzieży idealnie dopasowuje się do stopy . Rewolucyjna technologia Charged Cushioning (energia powstała podczas lądowania stopy przetwarzana jest na energię kolejnego odbicia) zapewnia optymalną amortyzację kolan oraz stawów skokowych.

CAŁKOWICIE BEZSZWOWA PIĘTA

Część piętowa buta jest pozbawiona jakichkolwiek szwów: materiał, z którego ją wykonano produkowany jest w fabryce sportowych biustonoszy - miejscu, które na pewno rozumie jakie znaczenie ma dopasowanie i wygoda. Wszystko po to, aby zapewnić maksymalny komfort przy jednoczesnym uczuciu swobody ruchów.

Buty będą dostępne w kilku wersjach kolorystycznych, zarówno damskiej, jak i męskiej.

Materiały partnerów

zobacz wybrane produkty