Wiosenne nowości od Brooksa. Cascadia i Pure Flow w nowej odsłonie

Tej wiosny Brooks wprowadza do swojej oferty nowe odsłony dwóch butów, które mają duże rzesze zwolenników. Kolejnej edycji doczekały się m.in. Cascadie oraz model Flow z rodziny butów Pure.

Cascadia 10

Brooks Cascadia 10Brooks Cascadia 10 Brooks Cascadia 10 Brooks Cascadia 10

Cascadii 10 to but stworzony do biegania w terenie. Wprowadzono system czterech piwotów w podeszwie, który ma zwiększyć jej elastyczność i zapewnić lepszą przyczepność w zdradliwym terenie, do tego rewelacyjna lekka i niezwykle wytrzymała płytka ochronna na śródstopiu, która ma za zadanie zabezpieczać stopy przed wszelkimi ostrymi lub twardymi przeszkodami na trasie. Segmentowana na całej długości podeszwa pozwala na idealne wyczucie kontaktu z podłożem i gładkie przetoczenie od samej pięty po czubek wielkiego palca. Do tego system amortyzacji BioMoGo DNA dostosowujący się do stylu biegania każdego biegacza. Bardzo wygodna cholewka uzupełniona została gęstą siateczką, która z jednej strony pozwala na swobodną wentylację buta, a od strony zewnętrznej posiada właściwości hydrofobowe. Wszystko to razem łączy się w wygodny, lekki super-but na dzikie biegi w każdym terenie.

Pure Flow 4

Brooks Pure Flow4Brooks Pure Flow4 Brooks Pure Flow4

Brooks Pure Flow4

Chcąc biegać w super lekkich butach z amortyzacją, nie trzeba daleko szukać. PureFlow 4 ma wszystkie cechy jakie nowoczesny but do biegania powinien posiadać. Zaokrąglona pięta pozwala przenieść punkt odbicia na śródstopie pozwalając całemu ciału poruszać się zwinnie i kierować ku naturalnej motoryce ruchu. Zwiększona elastyczność i konstrukcja buta pozwalająca na pracę wszystkich mięśni stopy. Lepsze dopasowanie i ulepszone wzornictwo i ani grama dodanego do masy buta.

Obydwa modele zostaną poddane testom i znajdą się w wiosennym teście butów przeprowadzonym na łamach naszego portalu.

Materiały partnerów gazeta.pl

Brooks Pure Flow 3

Brooks Cascadia 9 Męskie

Brooks Cascadia 8