Sprzęt do biegania. Podsumowanie stycznia [RAPORT]

Co ciekawego pojawiło się na rynku biegowym oraz co zaprezentowali producenci sprzętu dla biegaczy w styczniu? Wszystkie informacje znalazły się w podsumowaniu stycznia. W tym miesiącu dominuje ASICS oraz Garmin.

1. Garmin vivoactive?, stylowy smartwatch GPS dla aktywnych.

Garmin VivoactiveGarmin Vivoactive Garmin

Garmin Vivoactive posiada wbudowane aplikacje sportowe wykorzystujące system GPS do biegania, gry w golfa, jazdy na rowerze, pływania i śledzenia aktywności.

Vivoactive monitoruje codzienną aktywność i motywuje do ruchu zliczając liczbę pokonanych kroków i spalonych kalorii oraz wyznaczając cele dostosowane do indywidualnego poziomu aktywności. Podczas snu urządzenie monitoruje jakość naszego odpoczynku . Zegarek umożliwia sterowanie muzyką w odtwarzaczu, pozwala udostępniać znajomym i rodzinie informacje o aktywnościach w czasie rzeczywistym dzięki funkcji LiveTrack.

Więcej informacji:  bit.ly/1tEwMIP

2. Garmin fenix 3 , multisportowy zegarek GPS.

Garmin FenixGarmin Fenix Garmin

Garmin fenix 3 to wytrzymały, wydajny i inteligentny zegarek GPS dla osób trenujących wiele dyscyplin sportu . Dzięki wbudowanym funkcjom treningu fitness i nawigacji w otwartym terenie, fenix 3 jest gotowy na dowolną aktywność treningową .

Poza funkcjami treningowymi fenix 3 oferuje funkcje przydatne technologii GPS. Wyposażony został w specjalną antenę EXO?, która lokalizuje zarówno satelity systemu GPS jak i GLONASS; zaawansowane czujniki (wysokościomierz, 3-osiowy barometr i kompas) oraz funkcje Track Back.

Więcej informacji:  bit.ly/1tEwMIP

3. Garmin epix, pierwszy zegarek treningowy z mapami.

Garmin EpixGarmin Epix Garmin

Epix to multisportowy zegarek treningowy wyposażony w GPS z 1,4-calowym kolorowym wyświetlaczem dotykowym o wysokiej rozdzielczości i fabrycznie zainstalowanymi mapami rekreacyjnymi 44 krajów.

Garmin epix to pierwszy profesjonalny zegarek treningowy z fabrycznie załadowanymi mapami Europy, wyposażonym w funkcje nawigacyjne. Wbudowana pamięć o pojemności 8 GB obsługuje dodatkowe mapy, w tym wysokiej jakości mapy regionalne TOPO PRO i TOPO Light oraz obrazy satelitarne BirdsEye.

Poza funkcjami nawigacyjnymi epix oferuje także wspiera codzienny trening w bieganiu, jeździe na rowerze czy pływaniu oraz posiada funkcje monitorowania codziennej aktywności.

Więcej informacji:  bit.ly/1tEwMIP

4. ASICS GEL-Kayano 21.

Nowe buty do biegania ASICS GEL-Kayano 21Nowe buty do biegania ASICS GEL-Kayano 21 ASICS

fot. ASICS

Kolejną odsłonę sztandarowego modelu ASICS charakteryzują najbardziej zaawansowane systemy technologiczne, jakie stworzyła marka. ASICS GEL-Kayano 21 od innych butów biegowych odróżnia przede wszystkim technologia FLUIDRIDE  2.0 oraz ulepszony TRUSSTIC SYSTEM, dające poczucie większej stabilności i komfortu.

Więcej informacji: bit.ly/1CjhBrJ

5. ASICS GEL-Glorify.

ASICS GEL-GlorifyASICS GEL-Glorify fot. ASICS fot. ASICS

ASICS GEL-Glorify - nowość na rynku butów biegowych, która zadebiutuje na półkach sklepowych Intersportu na początku lutego. But trafił już w ręce testerów. Jednym z nich jest Maciek Łucyk - biegacz z rekordem życiowym w maratonie 2:29:14. Ciekawi opinii?

Więcej informacji:  asics.tv/1zGeB8i