Słuchawki bezprzewodowe Yurbuds

Słuchawki to jeden z ważniejszych atrybutów biegacza. W Narodowym Spisie Biegaczy - Raporcie Polska Biega 2014 aż 70 proc. osób przyznało, że podczas biegania słucha muzyki. Przyjrzeliśmy się bezprzewodowym słuchawkom Yurbuds.

Wszystkie słuchawki marki Yurbuds wyposażone są w technologie TwistLock i FlexSoft, które dają gwarancję niewypadania i komfortu użytkowania przez wiele godzin. Są również odporne na pot i zaprojektowane do aktywnego użytku. Modele dostępne już na polskim rynku to: Leap wireless, Liberty wireless oraz Hybrid wireless.

Leap wireless zapewniają 6 godzin muzyki i rozmów telefonicznych. Wyposażone są w mikrofon ze sterowaniem oraz łączność Bluetooth. Charakteryzuje je również trwały, tkany przewód, który jest wodoodporny i odblaskowy. W zestawie znajduje się również kabel do ładowania oraz dwa rozmiary nakładek.

Dostępna jest również wersja dla kobiet, którą cechują mniejsze nakładki na przetworniki oraz pastelowe kolory.

 

Podobnie wypada model Liberty wireless, który dostarcza brzmienie sygnowane przez JBL?. Wyposażone w pałąk za ucho sprawia, że słuchawki nie wypadają nawet w czasie najbardziej intensywnych treningów. Również posiadają mikrofon ze sterowaniem, a do zestawu dołączono dwa rodzaje nakładek oraz kabel micro USB do ładowania.

Z kolei Hybrid wireless wyróżniają się tym, że dają możliwość odłączenia słuchawki w celu uzyskania zestawu słuchawkowego mono Bluetooth. Z tego rozwiązania można korzystać rozmawiając w czasie prowadzenia samochodu. Zapewniają 4,5 godzin muzyki i rozmów telefonicznych. Wyposażono je też w dedykowany przycisk Bluetooth, który umożliwia parowanie urządzeń oraz specjalny znacznik stanu baterii - wizualny i słyszalny.

Wielofunkcyjny mikrofon pozwala odbierać rozmowy telefoniczne, przerzucać utwory czy regulować głośność.

Ceny:

Leap wireless: 399 zł

Liberty wireless: 399zł

Hybrid wireless: 329 zł

źródło: Okazje.info