Płynę, jadę, biegnę. Autobiografia mistrzów triathlonu

Nakładem wydawnictwa Foksal w sierpniu ukaże się w polskich księgarniach autobiografia braci Brownlee, pod tytułem "Płynę, jadę, biegnę. Autobiografia mistrzów triathlonu".

Alistaira i Jonathana Brownlee nie trzeba przedstawiać nikomu, kto triathlonem się interesuje. Dla pozostałych - bracia to najlepsi triathloniści w Wielkiej Brytanii i jedni z lepszych na świecie. Po Igrzyskach Olimpijskich w Londynie, kiedy to starszy Alistair zdobył złoto a młodszy Johny brąz zrobiło się o nich głośno.

Poznaj historię prawdziwej żelaznej damy triathlonu

Są żyjącymi ikonami triathlonu na Wyspach. W zawodach World Triathlon Series regularnie zdobywają najwyższe stopnie podium. Ich rywalizacja z Javierem Gomezem z Hiszpanii jest ozdobą cyklu pucharu świata.

W książce oprócz opowieści o początkach kariery snutej przez braci znajdziemy też zbiór cennych porad treningowych. Od kogo je brać jeśli nie od zawodników, którzy w tygodniu przepływają 20 km w pięciu sesjach treningowych, na rower wchodzą siedem razy w tygodniu, niekiedy na 4 godziny, a biegają codziennie - nawet dwa razy.

- Porady treningowe to wisienka na torcie. Możemy je wkomponować w swój grafik zgodnie z przysłowiem: "Jeżeli nie możesz dosięgnąć gwiazd, zacznij się według nich orientować" - pisze Łukasz Grass, redaktor naczelny portalu Akademia Triatlonu.

Więcej o triathlonie przeczytasz na polskabiega.pl/triathlon. Zapraszamy!

embed

Płynę jadę biegnę. Autobiografia mistrzów triatlonu

    0 opinii