Muzyka dla biegaczy na Tuba.fm - kanał stworzony przez czytelników Polskabiega.pl!

Na Facebooku Polska Biega zaproponowaliście ponad setkę propozycji muzycznych, przy których biega Wam się najlepiej. Przekazaliśmy je twórcom Tuba.fm, a oni stworzyli z nich "Radio Sport.PL - Do biegania". Jak z niego skorzystać?

" Radio Sport.PL - Do biegania " to dynamiczne, rockowe brzmienia, które pomagają nam w pokonywaniu kilometrów w każdą pogodę, każdą porą. W stacji stworzonej na podstawie tego, co lubią biegacze - nasi Facebookowicze, usłyszysz między innymi: Muse, Gossip, The Offspring, Billy Idol, Linkin Park, Survivor, Europe czy Nickelback. Guano Apes, Faithless, Survivor, Skunk Anansie oraz Placebo.

Gdzie znaleźć listę utworów skomponowanych dla biegaczy?

Trzeba wejść na Tuba.fm i wpisać hasło Sport.pl w pole: "Szukaj artysty, gatunku lub radia" albo kliknąć w link: " Radio Sport.PL - Do biegania ".

TUBA.FMTUBA.FM TUBA.FM TUBA.FM

Tuba.fm - radio Sport.PL - Do biegania

Jak zabrać muzykę na trening?

Wystarczy zainstalować aplikację tuba.FM w swoim smartfonie, następnie w wyszukiwarce aplikacji wpisać sport.pl i z pośród podpowiedzi wybrać Sport.PL - Do biegania. Aplikacja działa wszędzie tam, gdzie występuje dobry zasięg sieci komórkowej 3G, potrzebny do zapewnienia płynnej transmisji audio w telefonie. Tuba działa w aplikacjach na Android, iOS, Windows Phone i Windows 8, czy BlackBerry. Abonenci platform telewizyjnych CYFRA+, Samsung Smart TV, Toshiba Places oraz Netia Player mogą też korzystać z Tuby w swoich odbiornikach TV. Oczywiście radia można również słuchać w komputerze w serwisie tuba.FM.

Tuba.fm - radio Sport.PL - Do biegania stworzone przez biegaczy z Facebooka Polska BiegaTuba.fm - radio Sport.PL - Do biegania stworzone przez biegaczy z Facebooka Polska Biega Tuba.fm Tuba.fm

Jak komponować własne stacje?

Tuba.FM pozwala na słuchanie i odkrywanie muzyki w ulubionym klimacie. Możesz wyszukiwać stacji gatunkowych, np. typu Rock, Pop, Dance, Hip-Hop, Polskie Przeboje, Best of '70, '80, '90. Znajdziesz w niej też kilkaset stacji grających wyłącznie przeboje najpopularniejszych artystów, a także kilkadziesiąt tysięcy stacji radiowych z muzyką wybraną przez użytkowników Tuby. Możesz łatwo wybrać muzykę do swojego gustu i każdej sytuacji. Po zalogowaniu w aplikacji można zapisywać i edytować własne stacje z ulubioną muzyką oraz dzielić się nimi ze znajomymi.

Tuba.fm - radio Sport.PL - Do biegania stworzone przez biegaczy z Facebooka Polska BiegaTuba.fm - radio Sport.PL - Do biegania stworzone przez biegaczy z Facebooka Polska Biega Tuba.fm Tuba.fm

Już wkrótce stacji " Sport.PL - Do biegania " będziesz mógł posłuchać również na Polskabiega.pl.

Dziękujemy za pomoc w stworzeniu kanału muzycznego dla biegaczy i mamy nadzieję, że umili Wam codzienne treningi.

"Radio Sport.PL - Do biegania" to dynamiczne, rockowe brzmienia, które pomagają nam w pokonywaniu kilometrów w każdą pogodę, każdą porą. W stacji stworzonej na podstawie tego, co lubią biegacze - nasi Facebookowicze, usłyszysz między innymi: Muse, Gossip, The Offspring, Billy Idol, Linkin Park, Survivor, Europe czy Nickelback. Guano Apes, Faithless, Survivor, Skunk Anansie oraz Placebo.