"Schudnij do maratonu!" vol. 2. Czasówka! [KONKURS]

Do jesiennego maratonu coraz bliżej. Mądre odchudzanie w toku. Ogłaszamy nowy konkurs w ramach naszej akcji "Schudnij do maratonu!". Tym razem ścigamy się w kuchni! Zadanie jest takie: ma być smacznie, energetycznie i szybko! Kto poleci potrawy, które da się przygotować w czasie do 20 minut?! Piszcie i wygrywajcie nagrody!

Nasza akcja "Schudnij do maratonu!" trwa. Inicjatorką jest Dota Szymborska, nasza blogerka. Na swoich blogu  OnEginEtaTopa MARATON publikuje przepisy na potrawy dla biegaczy. Ma być zdrowo i smacznie - takie jest założenie. Ale, że pomysłów na dobre i odżywcze dania są tysiące, dajemy Wam pole do popisu!

Pierwszą edycję konkursu mamy już za sobą. Zobacz zwycięskie przepisy!

W drugiej edycji, pt. "czasówka", stawiamy przed Wami następujące wyzwanie: przepis na danie dla biegacza, które można zrobić maksymalnie w 20 min.

Przesyłajcie Wasze pomysły na adres: oneginetatopa@gmail.com (z dopiskiem "KONKURS").

Obowiązują te samy zasady, co poprzednio: Nie stawiamy żadnych ograniczeń. To mogą być potrawy śniadaniowe, obiadowe, mięsne, wegetariańskie, słodkie, bezglutenowe... Dowolnie - byle smacznie. Nie chcemy promować dziwnych diet, beztłuszczowych-bezsmakowych kombinacji, itp. Ma być zdrowo, apetycznie i na tyle energetycznie, aby człowiek mógł potem zrobić trening i nie paść w połowie drogi.

Nagradzamy dwie osoby. Tym razem nagrodami w konkursie są: Worki sportowe i czapeczki Timex, czyli coś co podczas treningu przyda się każdemu biegaczowi! A do tego książki Adharananda Finna "Dogonić Kenijczyków. Sekrety najszybszych ludzi na świecie" (Wyd. Galaktyka) - czyli coś doskonałego po treningu, rozciąganiu i dobrej kolacji.

Piszcie i wygrywajcie! Na Wasze maile na adres oneginetatopa@gmail.com (z dopiskiem "KONKURS") czekamy do środy, 14.08. Najciekawsze przepisy będziemy publikować na Polska Biega oraz na blogu OnEginEtaTopa MARATON . No i oczywiście Dota osobiście je przyrządzi!

Czas start!

Dota & Magda

Copyright © Agora SA