Biegaczu - zapytaj eksperta o kontuzję

Coś cię boli? Nie wiesz, dlaczego? Potrzebujesz fachowej porady? Nie masz dostępu do lekarza? Chciałbyś zasięgnąć drugiej opinii? Przypominamy, że możecie zadawać pytania naszym specjalistom - Ewie Witek-Piotrowskiej - fizjoterapeutce i Urszuli Zdanowicz - ortopedzie.

Napisz do ekspertek Polska Biega: Ewy Witek-Piotrowskiej, fizjoterapeutki z Kliniki Rehabilitacji Sportowej Ortoreh w Warszawie i dr Urszuli Zdanowicz, lekarza ortopedy-traumatologa sportowego z Carolina Medical Center w Warszawie. Nasz specjalistki pomogą ci ustalić przyczynę bólu, doradzą, jak się leczyć i jak unikać kontuzji w przyszłości.

Pisz na adres: kontuzje@gazeta.pl

Ewa Witek-Piotrowska ''Ruda'' Ewa Witek-PiotrowskaEwa Witek-Piotrowska Fot. Alina Gajdamowicz

Fizjoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem, magister biologii. Specjalizuje się w leczeniu urazów sportowych, schorzeniach ścięgna Achillesa, stawu skokowego, stopy, kolan, mięśni i kręgosłupa. Zajmuje się rehabilitacją, diagnostyką stóp i wad postawy oraz wytwarzaniem wkładek ortopedycznych. A oprócz tego tańczy i uprawia sporty. Jest instruktorką tańca, świadomości ciała i tańca dla osób niepełnosprawnych, biega, jeździ na nartach i na rowerze. Współzałożycielka Kliniki Rehabilitacji Sportowej ''Ortoreh" www.ortoreh.pl

Ewa Witek-Piotrowska

Dr Urszula Zdanowicz  Dr Urszula Zdanowicz, ortopeda traumatologDr Urszula Zdanowicz, ortopeda traumatolog 

Ortopeda traumatolog sportowy. Jest w zespole lekarzy opiekujących się polskimi olimpijczykami i w Zarządzie Komisji Medycznej PZPN. W latach 2005-2007 była członkiem Zarządu Komisji Medycznej PKOl,  była w ekipie medycznej w trakcie Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Turynie. Od 2004 do 2008 r. w zespole lekarzy opiekujących się kadrą narodową i olimpijską Polskiego Związku Pływackiego. Pracuje w klinice Carolina Medical Center w Warszawie, specjalizuje się w leczeniu urazów sportowych, chirurgii rekonstrukcyjnej i artroskopowej. Trenowała pływanie, biega, jeździ na nartach i rowerze.

Carolina Medical Center w Warszawie www.carolina.pl

Dr Urszula Zdanowicz, ortopeda traumatolog

Zrobiłeś już badania? Prześlij je do nas - dr Zdanowicz powie ci, co te wyniki mogą oznaczać.

Pisz na adres: kontuzje@gazeta.pl

Copyright © Agora SA