Legia Run Club. Zostań zawodnikiem Legii

Nawiązując do historii lekkiej atletyki w Legii Warszawa uruchomiona została sekcja biegowa, która zrzeszać ma sympatyków zarówno biegania, jak i warszawskiego klubu.

- To bardzo ważny moment w historii naszego Klubu. Mamy świadomość tego, że jednym z naszych zadań jest kultywowanie tradycji sportu powszechnego. A cóż lepiej nadaje się do utrzymania kondycji i tężyzny fizycznej od biegania? Jest to w tej chwili sport masowy, bardzo popularny również wśród fanów warszawskiej Legii. Utworzenie sekcji sportowej dedykowanej biegom jest więc naturalnym krokiem. Cieszymy się, że od dziś legioniści mogą uprawiać ten sport w ramach sekcji Wielkiej Legii. Bardzo ważne dla nas jest, że inicjatorem powołania Legia Run Club jest Wojciech Cłapiński, legionista z krwi i kości, osoba oddana naszemu Klubowi bez reszty, a przy okazji znakomity organizator - powiedział Jakub Szumielewicz, Wiceprezes Zarządu Legii Warszawa.

Legia.com

Legia Run Club to sekcja otwarta zarówno dla ambitnych zawodników, jak i dla początkujących biegaczy. Klub zaprasza na treningi pod okiem doświadczonych trenerów. Spotkania prowadzą Dariusz Błachnio, Ewa Kalarus, Maciej Łukasiewicz, Nina Nycz i Tomasz Blados . Na zawodników czekają również niespodzianki od partnerów: adidas, ENEL-SPORT, Endomondo . W planach są także autorskie imprezy biegowe i wiele aktywności łączących pasję do biegania i Legię Warszawa.

Legia Run ClubLegia Run Club legia.com legia.com

1 czerwca, wystartowały oficjalne zapisy do Legia Run Club poprzez stronę internetową www.legiarunclub.pl oraz podczas wydawania pakietów do Biegu na 100-lecie Legii - Biegnij Warszawo Nocą, w budynku CH Plac Unii City Shopping przy ul. Puławskiej 2, na poziomie +1.

Więcej szczegółów i zapisy na www.legiarunclub.pl oraz na profilu na Facebooku.

Ćwiczenia wzmacniające dla biegaczy. Zestaw obowiązkowy w twoim planie treningowym [4 PRZYKŁADY]