Wygraj Mistrzostwa Polski w Podbiegu lub start z osobistym pacemakerem w Półmaratonie w Göteborgu

adidas, sponsor techniczny 11. PZU Półmaratonu Warszawskiego, przygotował dwie niespodzianki dla uczestników biegu oraz wszystkich, którzy odwiedzą targi Expo Sport&Fitness.

Już w najbliższy piątek i sobotę podczas targów towarzyszących 11. PZU Półmaratonowi Warszawskiemu w specjalnej strefie adidas będzie można zapoznać się z najnowszą kolekcją biegową marki oraz cieszącą się dużym zainteresowaniem kolekcją limitowaną. Chętni będą mogli skorzystać z badania stopy stacją biomechaniczną CURREX. W doborze obuwia pomogą eksperci ze sklepu RunnersClub.pl. Koszt badania to 25 zł, a w przypadku zakupu butów badanie jest bezpłatne.

Osoby, które w czasie targów zdecydują się na zakup butów z technologią boost? oraz podzielą się powodami, dla których biegają w Warszawie, wezmą udział w konkursie . Formularze konkursowe dostępne będą na stoisku adidas, a zadanie konkursowe polegać będzie na udzieleniu odpowiedzi na pytanie: #WHYIRUNWARSAW?" .

Dwie osoby, które udzielą najciekawszych odpowiedzi, wygrają wyjazd na półmaraton w Göteborgu . Ten organizowany już od 1980 roku bieg co roku gromadzi ponad 62 000 biegaczy, co czyni go to najważniejszym i największym wydarzeniem biegowym w Szwecji oraz największym półmaratonem na świecie. Zwycięzcy konkursu będą mieli zapewniony między innymi przelot, ubezpieczenie, wyżywienie, pakiet startowy adidas oraz osobistego pacemakera . Laureatów na ich nowe życiówki poprowadzą Julita Kotecka oraz Bartosz Olszewski . Julita jest personalną trenerką biegową i ekspertką adidas Running, a Bartosz najszybszym amatorskim biegaczem w Polsce oraz autorem bloga WarszawskiBiegacz.pl . Nagrodami dodatkowymi będą pakiety startowe na odbywający się jesienią 38. PZU Maraton Warszawski.

Julita i Bartek zapraszają na półmaraton w Göteborgu

 

Regulamin konkursu na stronie: http://pzupolmaratonwarszawski.com/konkurs/

Zostań Mistrzem Polski w Podbiegu

Mistrzostwa Polski w PodbieguMistrzostwa Polski w Podbiegu adidas.com adidas.com

19. kilometr trasy 11. PZU Półmaratonu Warszawskiego to wymagający 400-metrowy podbieg ulicą Belwederską. adidas, sponsor techniczny biegu, aby zmobilizować biegaczy do szybkiego pokonania tej ostatniej przeszkody przed metą, organizuje nieoficjalne Mistrzostwa Polski w Podbiegu adidas . Dwa dodatkowe punkty pomiarowe umieszczone na początku i na końcu podbiegu wskażą najszybszych w kategorii kobiet i mężczyzn. Warunkiem uczestnictwa w dodatkowej klasyfikacji jest posiadanie polskiego obywatelstwa i ukończenie półmaratonu w czasie poniżej 2 godzin i 30 minut. Zwycięzcy otrzymają buty ultra boost , zdobywcy drugiego miejsca buty supernova glide boost , a osoby z najniższego stopnia podium torby sportowe adidas . Zapraszamy do zabawy i kibicowania na ulicy Belwederskiej.