30 Day MOTIVATO Challenge. Pierwszy tydzień za nami. Pierwsze nagrody otrzymują...

Czas na pierwsze tygodniowe podsumowanie 30 Day Motivato Challenge. Wakacyjna aura wam nie straszna i treningi nie poszły w odstawkę. W sumie przebiegliście 4060 kilometrów, spaliliście łącznie 200117 kalorii! Brawo, świetna robota! Przedstawiamy liderów w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej.

W klasyfikacji indywidualnej nagrodę w postaci miesięcznego pakietu Motivato COACH otrzymuje Agata Filipowska . W "drużynówce" zwyciężył zespół "SIEBIEGA" , który otrzymuje vouchery na kompleksowe badania w centrum diagnostyki sportowej Sportslab .

Nagrodę - półroczny pakiet Motivato SMART za wyzwanie dodatkowe, polegające na opowiedzeniu najciekawszej opowieści o swoich początkach biegowych, otrzymuje Anna Kowalik .

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom pierwszego tygodnia. Wciąż można się przyłączać do zabawy, zapisy są ciągle otwarte! Wystarczy zarejestrować swoją drużynę, biegać i zgarniać nagrody od partnerów m.in. Sportslab , Sport konsulting , Isostar , Pomelo i wiele innych. Niezależnie kiedy dołączycie do gry - ciągle macie szanse wygrywać nagrody!

Więcej informacji dotyczących podsumowań tygodniowych, a także szczegóły związane z grą znajdziecie na serwisie PolskaBiega.pl , patronem medialnym 30 Day Motivato Challenge .

Biegajcie, zbierajcie punkty i bawcie się dobrze. Powodzenia w tym tygodniu!

Zobacz wideo

Partner - materiał

zobacz wybrane produkty do biegania

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.