Blogerska motywacja. Startujemy! [CZĘŚĆ 1]

Trzech blogerów, trzy różne cele i platforma treningowa Motivato, która ma ich zaprowadzić do celu. Dadzą radą? Startujemy z cyklem "Blogerska motywacja".

Magda chce schudnąć, Kasi zależy na osiągnięciu wysokiej formy, a Damian celuje w rekord życiowy w kwietniowym biegu na 10 km. Cała trójka bierze udział w akcji "Blogerska motywacja" z Motivato , nowoczesną platformą treningową, która ma ich doprowadzić do sukcesu. Do kwietnia na swoich blogach będą zamieszczali relacje ze swoich przygotowań.

Magdalena Kuczkowska , autorka bloga deleterunhistory , niedawno zaczęła biegać. Jej główny cel to zrzucenie wagi, a w 2016 r. chciałaby wbiec już jako "zaawansowany amator biegania".

Z wykształcenia i i zamiłowania jest historykiem. Fanka wielu sportów. Ogarnia wszystko poza boksem, curlingiem i hokejem. W dodatku jest wielbicielką Arsenalu Londyn, Skry Bełchatów, Michałów Kwiatkowskiego i Gołasia oraz Novaka Djokovicia. "Blog, będzie dla mnie motywacją aby w jakiś beznadziejny dzień nie złożyć broni i nie porzucić planów na ten rok gdzieś w kąt. Więc co do tego wyzwania: obiecuję sama sobie będę biegać i będzie mi to sprawiało niesamowitą przyjemność. Będę pisała o mojej przygodzie z bieganiem i o ile się uda o zmianie mojej masy ciała;) - napisała w pierwszym poście "Uff, wystartowałam" .

Motivato

W kolejnym wpisie  "Bywa ciężko, ale się staram" zapewniła, że determinacji na pewno jej nie zabraknie "Waga drgnęła i dwa kilo gdzieś uciekło. Całkiem miło jest mieć dla siebie około godziny dziennie i spędzić ten czas w lesie lub parku. Początki jak zawsze były trudne, ciężko się oddychało. Teraz jest rewelacyjnie i nawet silny wiatr nie jest w stanie mnie zniechęcić."

Więcej na blogu:  deleterunhistory

Katarzyna Płatuska-Juraszek , autorka bloga biegowy100pstres . Jest szczęśliwą mamą dwóch córek. Bieganie jest dla niej świetnym odstresowywaczem. Cel na kwiecień: doskonała forma . "Nie biegam sama. Razem ze mną biega mój przyjaciel Stinger, który polubił bieganie chyba tak samo jak ja (tak naprawdę ten wulkan energii albo się wybiega, albo zje kolejne posłanie czy 3 pary butów)." (...) Bieganie odciążyło mój umysł i ciało od nerwicy i nerwobóli. Poprawiło moją kondycję i co chyba zadowoliłoby każdego - rzeźbi moje ciało." - napisała w swoim inauguracyjnym poście "100pSTERESOWEpoczątki" .

ff f

Blogerka Kasia i jej biegowy kompan... Stinger

Więcej na blogu:  biegowy100pstres

Damian Bąbol z PolskaBiega.pl i autor bloga Run Damian, Run! , ma nadzieję, że z Motivato skutecznie przygotuje się do kwietniowego Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie, podczas którego wystartuje na 10 km. Chciałby uzyskać czas w granicach 40-41 minut. "Wiem, że stać mnie na taki wynik. W listopadowym Biegu Niepodległości zabrakło mi kilku sekund do złamania 44 minut, a na metę wpadłem świeży jak nigdy wcześniej. Na pewno nie dałem z siebie 100 proc. Zaufałem Motivato i liczę, że się nie zawiodę" - napisał w poście "Na maratony przyjdzie czas..."

Więcej na blogu:  Run Damian, Run!