Biegaj z głową! Wypróbuj zindywidualizowany plan treningowy Motivato!

Jeśli już biegasz - oto pomoc w realizacji biegowych planów. Jeśli dopiero obmyślasz plan podbicia biegowego świata - to narzędzie pomoże Ci realnie ocenić swoje siły, a potem wypełnić założenia. Wypróbuj zindywidualizowane plany treningowe Motivato.

MOTIVATO powstało z myślą o wszystkich, którzy stawiają sobie określony cel sportowy, lecz nie do końca wiedzą jak go osiągnąć lub po drodze gubią gdzieś motywację. Celem autorów tego projektu było stworzenie jak najprostszej aplikacji , która na podstawie ankiety buduje spersonalizowany plan treningowy (wersja SMART).

Czytaj też: Nadchodzi rewolucja w planach treningowych?

Ankieta zbiera szczegółowe dane trenującego odnośnie jego potrzeb, możliwości i ambicji. Daje też dostęp do bazy historycznych wyników i umożliwia integrację z najpopularniejszymi sportowymi czytnikami GPS i aplikacjami mobilnymi  Jest jednocześnie bardzo intuicyjna, szybka i daje możliwość dostosowania planów treningowych tak, by jak najmniej kolidowały z naszymi codziennymi obowiązkami życiowymi.

Aplikacja cieszy się coraz większym zainteresowaniem organizatorów wielu biegowych wydarzeń sportowych (m.in. Orlen Warsaw Marathon , Maraton i Półmaraton Warszawski , Łódź Maraton Dbam o Zdrowie ), które zamiast dawać swoim uczestnikom dostęp do jednorazowo ustalonych planów treningowych, polecają bardziej spersonalizowane i motywujące narzędzie pomocne w przygotowaniu się do biegu. W odróżnieniu od "zwykłych" planów, plan treningowy w MOTIVATO jest szyty na miarę i ulega modyfikacjom w zależności od postępów sportowca.

Aplikacja jest bardzo prosta w użyciu, a większość czynności odbywa się na stronie głównej gdzie widoczny jest kalendarz treningowy danego tygodnia, stopień realizacji zadań jak i postawione sobie cele sportowe.

Aplikacja zintegrowana jest z popularnymi czytnikami sportowymi GPS oraz aplikacjami mobilnymi, dzięki czemu wszystkie aktywności sportowe automatycznie aktualizują się w kalendarzu MOTIVATO wpływając na kolejne zadania treningowe.

Niektórzy sportowcy lubią współpracować z rzeczywistym trenerem personalnym. Dlatego oprócz rozwiązania inteligentnego planu treningowego oferują plany i bezpośrednią opiekę prawdziwego trenera personalnego.

Jak działa MOTIVATO ?

- buduje spersonalizowane plany treningowe przy wsparciu profesjonalnych trenerów - modyfikuje plany treningowe w zależności od postępów sportowca - motywuje do działania dzięki systemowi przypomnień i raportów - daje dostęp do historii wszystkich Twoich biegów - wgląd do dziennika z możliwością samodzielnego planowania treningów - analiza regeneracji - szersza integracja z innymi aplikacjami dzięki współpracy z platformą tapiriik (endomondo, runkeeper, garmin, strava, sporttracks, trainingpeaks itp.) - oferuje również bezpośrednia opiekę trenera personalnego w ramach rozszerzonego pakietu MOTIVATO COACH

Wypróbuj przez 3-tygodnie darmowy plan treningowy MOTIVATO dostosowany do Ciebie [KLIKNIJ]

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.