Dasz się zaprosić na trening?

Nie należysz do żadnego klubu biegowego a masz ochotę niezobowiązująco z kimś potrenować? Jeśli mieszkasz w Trójmieście, w Warszawie lub okolicach - możesz się wybrać na któryś z treningów organizowanych przez specjalistyczne sklepy biegowe.

Warszawskie Centrum Biegowe Ergo i Biegosfera w Gdyni i Gdańsku organizują wspólne bieganie. Każdy może się przyłączyć - nie musisz przyjść z paragonem dokumentującym twoje zakupy. Treningi są darmowe, a sklepom zależy, żeby gromadzić wokół siebie zadowolonych biegaczy i pokazywać im ludzką twarz.

ErgoTreningi

Warszawskie centrum biegowe zaprasza na treningi w każdy wtorek o godzinie 19:15. Zbiórka oczywiście w sklepie ERGO przy Jana Pawła II.

Naszym pomysłem na Centrum Biegowe ERGO jest budowanie społeczności wokół sklepu. Dlatego właśnie proponujemy wspólne bieganie. Nasz cel jest prosty - biegać w miłej atmosferze, robić coś nowego, ciekawego.

Do wspólnego biegania zapraszają bez względu na możliwości. Trening zaczyna się wspólną rozgrzewką, później ekipa łączy się na dwie grupy dostosowując prędkość i długość biegu do potrzeb uczestników. Grupa lubiąca podbiegi robi trasę ok. 10 km z 4 podbiegami i zbiegami. Druga grupa biegnie po płaskim wzdłuż Wisły robiąc około 8 km. Podczas ErgoTreningów uczestnicy mogą nieodpłatnie testować pulsometry Suunto - modele M2, M5, T3, T6. Jeśli jesteś zainteresowany zapytaj prowadzącego trening.

Miejsce spotkań: Centrum Biegowe Ergo Al. Jana Pawła II 61 lok. 207 Warszawa 01-031

Kiedy? Każdy wtorek, godzina 19.15

Cykl treningów z Biegosferą

fot. Materiały prasowe sklepu Biegosfera

Trójmiejskie sklepy Biegosfera organizują wspólne treningu od początku maja w każdą środę wieczorem. Zbiórka oczywiście w sklepach przy ul. Hallera w Gdańsku i Świętojańskiej w Gdyni. Spotkania prowadzą wykwalifikowani trenerzy lekkiej atletyki, tutaj także nie ma biletów wstępu pod postacią paragonu. Przyłączyć się może każdy chętny - nieodpłatnie.

Miejsca spotkań: Biegosfera Gdańsk Al. Gen. J. Hallera 117 Biegosfera Gdynia ul. Świętojańska 104 a Info: www.biegosfera.pl

Kiedy? W każdą środę o godzinie 18.15 w Gdańsku i 19:05 w Gdyni.

Dołącz do nas na Facebooku.