Półmaratońskie pajacyki

Biegniesz w niedzielnym Półmaratonie Warszawskim? Weź udział w rozgrzewce, którą poprowadzi Marcin Urbaś i przy okazji ustanów ''pajacykowy'' rekord Guinnessa.

O co chodzi? W niedzielę 27 marca przy okazji 6. Półmaratonu Warszawskiego na Placu Zamkowym zbiorą się tysiące fanów biegania. Podczas akcji ''Rozgrzej się z Dalkią'' wszyscy zainteresowani uczestnicy biegu podejmą próbę ustanowienia Rekordu Guinnessa. Jak?

Wystarczy, że przez co najmniej dwie minuty, co najmniej 250 osób będzie robiło ''pajacyki'' (ćwiczenie z angielska nazywane ''jumping jack'').  Rozgrzewka podczas, której dojdzie do próby ustanawiania rekordu rozpocznie się o godzinie 9:20, w specjalnej strefie usytuowanej u zbiegu ulic Miodowej i Krakowskiego Przedmieścia. Poprowadzi ją znany lekkoatleta Marcin Urbaś. - Dobre przygotowanie do biegu to połowa sukcesu. Pozwala na ''porozmawianie'' z własnym organizmem w decydującym momencie, a rozruszanie mięśni zapobiec kryzysom na trasie - deklaruje Urbaś, prowadzący teraz szkołę biegania.

Szersze informacja o akcji i konkurs dla uczestników biegu na: www.facebook.com/dalkia

Dołącz do nas na Facebooku