Zimowe bieganie w Gliwicach

To nie będzie nudna zima dla biegaczy z Gliwic i okolic. Wszystko za sprawą cyklu biegów ''Decathlon z biegiem zimy 2011''. Biegi zaplanowano na każdą niedzielę od 9. stycznia 2011 roku do 13. marca.

Dla początkujących biegaczy organizatorzy akcji - Stowarzyszenie Rozwoju Czechowic oraz Decathlon Gliwice - przygotowali do pokonania dystans od trzech do sześciu kilometrów. Bardziej doświadczeni biegacze będą mogli pokonać trasę o długości 9 lub 12 km. W ramach biegu odbędzie się również bieg Nordic Walking i Canicross na dowolnie wybranym dystansie od 3 km do 12 km.

Trasę biegu stanowi wielokrotność pętli o długości ok. trzech km, która prowadzi chodnikami w okolicach sklepu Decathlon Gliwice. Start i meta biegu w każdą niedzielę od 9. stycznia do 13. marca 2011 o godz. 10.30 przy Decathlon Gliwice: Al. Jana Nowaka Jezioranskiego 7, 44-102 Gliwice.

Dla zwycięzców biegu w poszczególnych kategoriach przewidziano cenne nagrody a dla wszystkich uczestników biegu upominki, 10 proc. zniżki na zakupy w sklepie Decathlon i szansę na wylosowanie nagród niespodzianek.

Więcej informacji tutaj

Dołącz do nas na Facebooku