Triathlonowe zapisy

Od poniedziałku można się już wpisać na listy startowe Herbalife Susz Triathlon 2011. Jubileuszowa - 20. edycja tej największej triathlonowej imprezy w Polsce odbędzie się w dniach 11-12 czerwca 2011.

- Mamy nadzieję, że będzie to impreza ze wszech miar wyjątkowa, która otworzy nowy rozdział w historii polskiego triathlonu - mówi Piotr Netter, dyrektor sportowy imprezy. - W ciągu minionych dwudziestu lat w Suszu wystartowało kilka tysięcy zawodników z całego świata. W 1998 roku byliśmy organizatorami Pucharu Europy. Susz gościł też wielu utytułowanych sportowców m.in. Bezana Docherty (NZL), dwukrotnego medalistę Igrzysk Olimpijskich z Aten i Pekinu, Tima Dona (GBR), mistrza świata z 2006 roku czy Tamarę Kozulinę (UKR), mistrzynię świata na dystansie długim z 2004 roku - dodaje.

Wraz z rozpoczęciem zapisów uruchomiony został także nowy serwis internetowy imprezy www.susz-triathlon.pl

Herbalife Susz Triathlon odbędzie się w dniach 11-12 czerwca 2011 roku. W ramach imprezy już po raz trzeci odbędą się Otwarte Mistrzostwa Polski na dystansie długim (1,9 km pływania - 90 km na rowerze - 21,1 km biegu). Ponadto w programie zaplanowane są również zawody na sprincie oraz super sprincie.

Dołącz do nas na Facebooku