Pierwsze walne

30 stycznia spotkali się w Warszawie członkowie stowarzyszenia KLUB POLSKA BIEGA. To było nasze pierwsze walne zgromadzenie

Mimo, że do zaprzyjaźnionej firmy ASAP24, gdzie zaplanowaliśmy "walne", udało się przebić przez śniegi tylko 15 osobom, dyskusja była burzliwa. Chodziło o cele działalności stowarzyszenia i ewentualną zmianę formuły prawnej Klubu.

Postanowiliśmy, że w 2010 roku zadbamy przede wszystkim o budowę tożsamości Klubu - zamierzamy wystartować w kilku zawodach biegowych prezentując Polsce "nasze barwy klubowe". Wszyscy, którzy mają odpowiednią wiedzę, możliwości i czas obiecali zaangażować się w przygotowanie instrukcji dla organizatora imprezy biegowej . Chcemy opisać, jak bezpiecznie, sprawnie i w zgodzie z przepisami prawa przygotować i przeprowadzić zawody biegowe. Taki poradnik chcemy potem wydać lub udostępnić w internecie.

Aby formalnościom stało się zadość, uczestnicy walnego zgromadzenia przyjęli w głosowaniu uchwałę o wysokości składki na 2010 r. Zarówno dla dotychczasowych członków-założycieli i członków zwykłych, jak i dla osób, które dołączą do Klubowego grona w tym roku wynosi ona 50 zł.

Mamy nadzieję, że będzie nas w tym roku o wiele więcej. Aby zapisać się do Klubu Polska Biega należy wypełnić deklarację .

Macie pomysły? Chcecie pomóc? Kontaktujcie się z nami: e-mail: klub@polskabiega.pli polskabiega@agora.pl, tel.: 022 555 45 70

Dane do przelewu :

Klub Polska Biega, Warszawa

numer konta w BOŚ Bank: 90 1540 1102 2110 5703 1862 0001

Tytułem: składka członkowska za 2010 r.

Co to jest ten Klub?

Stowarzyszenie Klub Polska Biega ma zrzeszać całą polską społeczność biegaczy: tych, którzy od lat angażują się w akcję Polska Biega i organizują setki imprez biegowych w całym kraju, i tych, którzy po prostu biegają z krewnym, sąsiadem albo sami. Inicjatorami Klubu są mistrz olimpijski Robert Korzeniowski, wicenaczelny "Gazety Wyborczej" Piotr Pacewicz i Wojciech Staszewski, niezmordowany "Gazetowy" trener.

Na walnym

W spotkaniu wzięli udział:

Dariusz Danilczuk

Wiesław Generalczyk

Tomasz Grewiński

Paweł Kącki

Robert Korzeniowski

Krzysztof Kulik

Marek Maldis

Rafał Młodawski

Eugeniusz Moszkowicz

Mariusz Nowakowski

Małgorzata Smolińska

Marcin Stachura

Tadeusz Szajerka

Tomasz Turzyński

Andrzej Heronim Włodarski

Dziękujemy za obecność i miłą dyskusję.