Wspólna akcja Endomondo i PolskaBiega.pl! Zdobądź pakiet Premium!

Największy serwis biegowy w Polsce i największa aplikacja dla biegaczy łączą siły, by na początek nowego sezonu dać biegaczom jeszcze więcej tego, czego potrzebują!

1. Dzięki naszej współpracy z Endomondo użytkownicy serwisu PolskaBiega.pl otrzymają kilkaset kodów na darmowe konto Premium w Endomondo na 30 dni . Konto Premium wiąże się z licznymi korzyściami m.in. indywidualnymi i dynamicznymi planami treningowymi, dostosowanymi do Waszych możliwości oraz postępów. Plany są synchronizowane z trenerem audio i kalendarzem wewnątrz aplikacji. W dodatku otrzymacie pełny wgląd do swoich statystyk, niezwykle przydatnych do analizy postępów, a także dokładnych warunków pogodowych po zakończeniu treningu

Odwiedzajcie Facebooka , Instagrama , Snapchata i serwis PolskaBiega.pl - gdzie będą pojawiały się krótkie konkursy i specjalne zdania dla Was. Najlepsi otrzymają darmowe kody. Pamiętajcie, ich liczba jest ograniczona!

2. Ale to nie wszystko! Jeśli chcecie otrzymać 25-procentowy rabat na roczne konto Premium w Endomondo , które teraz rozwija się jeszcze szybciej dzięki marce Under Armour , producenta zaawansowanej technologicznie odzieży sportowej używanej przez profesjonalistów, wystarczy, że na swojego instagrama lub Facebooka wrzucicie swoje energiczne biegowe zdjęcie, dodając hasztag #polskabiegazendomondo i tagując profile Polska Biega i Endomondo . Najfajniejsze fotki nagrodzimy atrakcyjnym rabatem.

3. Zaglądajcie często także do aplikacji Endomondo i na stronę www.endomondo.com , gdzie znajdziecie najlepsze teksty z serwisu PolskaBiega.pl na temat treningu , diety i motywacji .

4. Macie pytania? Zostawcie je w komentarzu! Do dzieła! Biegajcie mądrze!